18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

co za wzrok!

Kaja Godek przysłonięta koronką puszcza zalotne spojrzenia

13.01.2021  12:33
Kaja Godek przywdziała koronki
Kaja Godek przywdziała koronki Fot: Jan Bielecki/East News

Kaja Godek w zupełnie nowym wydaniu. Kobieta, która chce odebrać wolność innym kobietom, wystąpiła w koronkach. Będzie kara za niecne uczynki?

Kaja Godek w takim wydaniu to zupełna nowość! Aktywistka tak zwanego "pro life", obrończyni "życia nienarodzonego", która za wszelką cenę chce pozbawić kobiety prawa do aborcji, w środę zaświeciła koronką. A ludzie są w lekkim szoku.

Prolajferka pojawiła się w sądzie przybrana w koronki i zalotnie uśmiechała się do fotografów. Oczywiście koronki nie były jej jedynym odzieniem - to tylko dodatek, jakiego u tej kobiety zwykle nie uświadczysz.

Kaja Godek w koronce w sądzie

Pani Kaja jest przeciwna wszystkiemu, od aborcji, przez równe prawa dla wszystkich ludzi, po maseczki. Jak wielu jej podobnych, pandemię koronawirusa uznaje za totalną bzdurę i ani myśli stosować się do obostrzeń. Bywała już na protestach przeciwników maseczek, teraz postanowiła z zasłaniania twarzy zakpić.

Aktywistka doskonale wiedziała, że bez maseczki nikt jej do sądu nie wpuści. Zamiast niej na twarz założyła koronkową szmatkę, którą dodatkowo zsuwała z nosa. Świadoma zaś, że jej "ochrona twarzy" wzbudzi kontrowersje, posyłała fotografującym ją osobom pokpiwające, lekko zalotne spojrzenia.

Tęczowa Maryja w sądzie

Wybryki pani Kai nieszczególnie się sądowi spodobały, bo w czasie rozprawy została upomniana za zsuwanie koronki z nosa. Niestety sędzina Agnieszka Warchol nie zwróciła uwagi na materiał, z jakiego wykonana została maseczka.

Kaja Godek w sądzie pojawiła się przy okazji procesu o "tęczową Maryjkę". Maryja (a dokładnie Matka Boska Częstochowska) z tęczową aureolą ukazała się na grafikach, a później na wlepkach, które rozklejano między innymi wokół kościoła w Płocku.

W sprawie oskarżone zostały trzy aktywistki (na ławie oskarżenia zasiadła oczywiście Kaja Godek), a w środę 13 stycznia ruszył przeciw nim proces w Sądzie Rejonowym w Płocku. Kobiety wizerunkiem Maryi z tęczą miałyby obrazić kruche uczucia religijne katolików.

Czytaj także
Przeczytaj więcej