18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wie, że mu wycieknie?

Durczok NAGO Z kobietą. Zdjęcia i atak hakerski!

Wojciech Kozicki
17.06.2021  20:09
Kamil Durczok nago z kobietą - hakerzy wykradną roznegliżowane zdjęcia?
Kamil Durczok nago z kobietą - hakerzy wykradną roznegliżowane zdjęcia? Fot: AGENCJA SE/East News

Pirat drogowy i dziennikarz Kamil Durczok znowu w cieniu skandalu. W związku z cyber atakami w Polsce uprzedził, że do internetu lada moment mogą trafić jego NAGIE ZDJĘCIA z kobietą. Co naprawdę ma w telefonie były prezenter TVN?

Ataki cybernetyczne w Polsce na posłów doprowadziły do utajnionych obrad Sejmu. Zagrożeni są jednak także celebryci z mediów. Kamil Durczok coś przeczuwa? Postanowić uprzedzić skandal i zapowiedział, że jego telefon zawiera dane wrażliwe takie jak np. nagie zdjęcia z kobietą. Czy już wie, że coś mu wycieknie?

Kariera Durczoka. Najpierw brudny stół, teraz nagie zdjęcia

Rzecznik rządu Piotr Müller ostrzegł, że w najbliższych tygodniach może dochodzić do ataków dezinformacyjnych, niezależnie od przynależności politycznej. Afera rozkręciła się po tym, gdy na zagranicznych stronach miały pojawić się m.in. prywatne maile szefa kancelarii premiera Michała Dworczyka. 

Durczok, nie czekając na atak hakerski na swój telefon, ujawnił co pikantnego kryje się w urządzeniu. Sądzicie, że to dobre posunięcie?

Uprzedzając ataki: mój iPhone zawiera dane wrażliwe. W tym zdjęcia mojej partnerki (bez negliżu), moje zdjęcia (w negliżu) korespondencję ze Schetem i Budką. Z Obamą nie, bo nie odpisał. Są tam też maile od tajemnego mediatora związanego z tygodnikiem Wprost, bo proponowali ugodę – napisał Durczok na Twitterze.

Czytaj także
Przeczytaj więcej