18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Trudna bitwa"

Kamil Durczok chory. Ujawnił, że go nie będzie

Wojciech Kozicki
18.06.2020  20:23
Kamil Durczok znika - na Facebooku napisał o chorobie
Kamil Durczok znika - na Facebooku napisał o chorobie Fot: Facebook/Kamil Durczok

Kariera Kamila Durczoka od jakiegoś czasu przypomina brudny stół w TVN. Teraz czeka go przymusowy odpoczynek od mediów. Słynny dziennikarz najwyraźniej tymczasowo kończy karierę, a powodem jest pogorszenie stanu zdrowia. Co mu dolega?

Kamil Durczok na Facebooku opublikował poruszający wpis. Okazuje się, że z jego zdrowiem nie jest najlepiej. Nie zdradził dokładnie co mu dolega, ale zapowiedział, że „przez jakiś czas go nie będzie”. Zapewnia jednak, że zamierza wrócić.

Kamil Durczok chory

Przede mną trudna bitwa. Muszę się teraz skupić na tym, żeby walczyć o swoje zdrowie, i to z całych sił. Znacie mnie trochę, więc wiecie, że nie odpuszczę, do końca. Także po to, żeby wygrać inne bitwy. Zatem przez jakiś czas mnie tu nie będzie. Ale wrócę, obiecuję. Tymczasem trzymajcie mocno kciuki – napisał Kamil Durczok na Facebooku.

Czy znowu ma problemy onkologiczne? Internauci podejrzewają, że raczej znowu zmaga się z chorobą alkoholową. Zwracają uwagę, że skoro dziennikarz napisał, iż „organizm wystawił rachunek”, to powróciły problemy związane z napojami wysokoprocentowymi.

Kamil Durczok w 2003 r. zachorował na raka. Dziennikarz wyszedł zwycięsko z choroby, jednak jak widzimy to nie koniec jego zdrowotnych zmagań - pisze Plejada.pl

 

Czytaj także