18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Badajmy się regularnie

Kardashian publikuje zdjęcie swojej twarzy. Pokazała NOWOTWÓR

12.10.2022  15:28
Khloe Kardashian pokazała zdjęcie guza nowotworowego
Khloe Kardashian pokazała zdjęcie guza nowotworowego Fot: Invision/Invision/East News. Instagram Khloe Kardashian

Khloe Kardashian ujawniła na swoim profilu na Instagramie, że z jej twarzy usunięto... nowotwór! Wpierw myślała, że ma do czynienia ze zwykłym pryszczem.

Khloe Kardashian ujawniła, że niedawno przeszła zabieg usunięcia guza nowotworowego z twarzy. 38-letnia amerykańska gwiazda reality-show pokazała zdjęcia na swoim profilu na Instagramie. Podzieliła się tam również relacją z całego doświadczenia.

Wszystko zaczęło się już kilka miesięcy temu, gdy dostrzegła dziwną zmianę na twarzy, którą wpierw uznała za pryszcza. Jednakże, gdy ten nie znikał, zdecydowała się na biopsję.

Po zauważeniu niewielkiego guzka na mojej twarzy i założeniu, że to pryszcz, zdecydowałam się na biopsję 7 miesięcy po tym, jak zauważyłam, że on nie znika

- napisała modelka.

Dermatolodzy uznali jej przypadek za „niesamowicie rzadki”

Zdecydowała się na biopsję, gdy dwóch dermatologów, z którymi się skonsultowała, uznało, że guz jest „niesamowicie rzadki”, jak na kogoś w jej wieku. Kilka dni po biopsji dostała informację, że musi natychmiast poddać się operacji usunięcia nowotworu.

Do operacji wybrała zaufanego lekarza dr Gartha Fishera, który jest „drogim przyjacielem” całej rodziny Kardashianów. Teraz jednak obawia się, że jej piękna twarz, którą wszak zarabia na życie, będzie w pewnym stopniu oszpecona. Powiedziała, że po usunięciu bandaża prawdopodobnie będzie miała bliznę na policzku.

Khloe podzieliła się rewelacją o swoim zdrowiu, żeby przypomnieć wszystkim jej 276 milionom obserwujących, żeby uważnie badać wszystkie, nawet pozornie niegroźne zmiany skóry. Dodała też, że to nie jej pierwszy przypadek usunięcia nowotworu skóry. W wieku 19 lat przeszła operację usunięcia czerniaka z pleców.

Khloe Kardashian pokazała zdjęcie guza nowotworowego
Khloe Kardashian pokazała zdjęcie guza nowotworowego Fot: Instagram Khloe Kardashian
Czytaj także