18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ujawniła brudy z Opola

Koniec kariery Górniak? Zapendowska ją zmiażdżyła

Wojciech Kozicki
04.05.2022  15:22
Zapendowska o Górniak O wszyscy święci, ale młockarnia!
Zapendowska o Górniak O wszyscy święci, ale młockarnia! Fot: TRICOLORS/East News

Edyta Górniak kiedyś była słynną polską piosenkarką, a dziś stała się diwą, którą chyba za bardzo niesie kolorowy wiatr. Elżbieta Zapendowska nie gryzie się w język i skrytykowała pieśniarką… a właściwie to wymłóciła ją jak kombajn! Tak się rozsierdziła, że rozjechała też syna Górniak oraz Rafała Brzozowskiego. Co za masakra!

Elżbieta Zapendowska w podcaście "Wojewódzki&Kędzierski" poszła na całość. Edyta Górniak została przemielona, zmiażdżona i wymemłana. Ekspertka od szkolenia wokalistów i wokalistek zrugała totalnie diwą polskiej piosenki. Na tym jednak nie skończyła, bo w audycji srogo oberwali też syn Edyty Górniak oraz Rafał Brzozowski.

Zapendowska o Górniak i Brzozowskim. Co się działo w Opolu?

Zdaniem Elżbiety Zapendowskiej, kariera Górniak to najwyraźniej seria błędów, a do tego wokalistka pogrążyła się w samouwielbieniu. Takiej krytyki wokalistka chyba nigdy jeszcze nie słyszała.

Oprócz warunków wokalnych już wszystko zaczyna więdnąć.  Biedna dziewczyna, która się zapędziła w jakieś samouwielbienie. Wiem, jak ona nie szanowała ludzi. Jeżeli ja jadę na koncert Edyty i ona mnie wywołuje z rzędu, a muszę stanąć i się ukłonić... ja tego nie znoszę. Nie wiem, co jej się w głowie tam stało, pod tą kopułką wydarzyło się tyle rzeczy, których nie da się odkręcić. Odcięła się od ludzi życzliwych i zawodowych. W Opolu pracowała z orkiestrą. Traktowała ich potwornie jak najgorszych pastuchów, którzy grają na złych fujarkach, po czym wychodzi do publiczności, mówi "wspaniała orkiestra" i się zachwyca. Myślę, że tak było od początku, tylko to ukrywała, ona to taiła – Zapendowska bezlitośnie wyraziła swoje zdanie o Edycie Górniak.

Tak się rozpędziła Zapendowska, że przy okazji rozjechała totalnie Rafała Brzozowskiego. Czyżby uderzyła w niego, bo podobno miał gorący romans z Edytą Górniak?

To jest mój ulubieniec, cukiereczek. Kiedy jeszcze go widziałam, to widziałam taką przepaść, taki przeciąg, że tam brakuje, tam nie szaleją komórki. Jest podlizywaczem. Po prostu nie cierpię tego – powiedziała Zapendowska u Wojewódzkiego i Kędzierskiego?

Zapendowska zadała też cios synowi Górniak, który właśnie próbuje rozpocząć karierę jako raper. Zdaniem trenerki wokalnej, to co rapuje, to efekt wychowania, bo dorastał „przy takiej matce, która plecie takie bzdury, że pół świata się śmieje”. Do tej tyrady dołączył się sam Kuba Wojewódzki. Czy Allan Krupa odpowie na krytykę w kolejnej piosence?

Jak masz ojca tak trudnego jak Darek Krupa i matkę znaną w takiej skali, to całe dzieciństwo w tabloidach łącznie z tym, że nawet obsrana pielucha Allana była na okładkach, to nie powinniśmy być wyrozumiali, że on ma patodziedzictwo, na które nie zapracował – powiedział Wojewódzki.