18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czemu aż tak mu puchnie?

Karol Strasburger chory. Niepokojące informacje

Wojciech Kozicki
17.11.2021  19:35
Co się dzieje ze zdrowiem Strasburgera? Opuchlizna budzi niepokój!
Co się dzieje ze zdrowiem Strasburgera? Opuchlizna budzi niepokój! Fot: VIPHOTO/East News

Karol Strasburger jest chory, pojawiają się niepokojące informacje o jego stanie zdrowia. Co dzieje się z 74-letnim aktorem? Czy prowadzący „Familiadę” będzie musiał ograniczyć aktywność fizyczną i zawodową?

Karol Strasburger ma 74 lata, ale aktualnie przeżywa drugą młodość. Prowadzący „Familiadę” gra w serialach „Pierwsza miłość” i „M jak miłość”, a do tego 2 lata temu urodziło mu się dziecko i po raz pierwszy został ojcem. „Super Express” ujawnia jednak, że chociaż aktor jest niezwykle aktywny fizycznie i uprawia sport, pojawiły się problemy zdrowotne i będzie musiał najwyraźniej przyhamować.

Karol Strasburger cierpi na "łokieć tenisisty"?

Media donoszą, że gdy Karol Strasburger pojawił się ostatnio na  pokazie mody, fotoreporterzy dostrzeli, że miał bardzo spuchniętą dłoń.

 Dziennikarze "Rewii" poinformowali, że aktor zmaga się z tzw. "łokciem tenisisty", którego nabawił się, spędzając czas na korcie. Te doniesienia nie są jednak prawdziwe. Portal Pomponik informował, że Karol Strasburger przeszedł już serię badań i konsultował swoją przypadłość z wieloma specjalistami – pisze „Super Express”.

Na co dokładnie choruje aktor? Tego chyba nie wiedzą nawet ankietowani z "Familiady". Znajomy Strasburgera ujawnił, że „Karolowi boleśnie spuchła ręka i lekarze nie byli w stanie dość dlaczego”. Stan opuchlizny utrzymywał się bardzo długo, opuchlizna utrudniała codzienne funkcjonowanie. Tabloidy ujawniły, że medycy podejrzewają, iż aktor cierpi na reumatoidalne zapalenie stawów, choć niektórzy wykluczają tę diagnozę. Bliscy aktora nie udzielają szczegółowych informacji na temat jego zdrowia, ale podobno „sytuacja została już opanowana, trwa diagnostyka i leczenie objawowe”.

„Super Express” ujawnia dodatkowo, że aktor nie zamierza rezygnować z licznych zobowiązań zawodowych. Co więcej, zamierza dalej aktywnie uprawiać sport. Przypomnijmy, że jego pasją jest tenis, ale uprawia też windsurfing, narciarstwo, jeździ konno i praktykuje narciarstwo.

Trzymamy kciuki za powrót do zdrowia!

logo Tu się dzieje