18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ciekawa postawa

Karol Strasburger nic nie ma do pandemii. Dzięki niej jest z dzieckiem

26.03.2020  16:46
Karol Strasburger nic nie ma do pandemii. Dzięki niej jest z dzieckiem
Karol Strasburger nic nie ma do pandemii. Dzięki niej jest z dzieckiem Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Karol Strasburger ma 71 lat i niedawno został ojcem. Chociaż jego wiek jest niebezpieczny w przypadku COVID-19, aktor nie boi się pandemii. Przeciwnie, korzysta z uroków domowej izolacji i cieszy się towarzystwem żony i córki. 

Karol Strasburger mimo podeszłego wieku jest świeżo upieczonym ojcem. Aktualnie w kraju i na świecie szaleje koronawirus, który jest szczególnie groźny dla osób schorowanych i tych będących w podeszłym wieku.

Karol Strasburger nie boi się koronawirusa

Najwyraźniej Karol Strasburger czuje się nie tylko młody duchem, ale również ciałem. Aktor nie ma bowiem lęku, ale nawet cieszy się z ogólnopolskiej kwarantanny, dzięki której może cieszyć się towarzystwem młodej żony i opieką nad córeczką. 

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. W końcu mam dużo czasu dla dziecka. Laura dobrze się chowa, jest kochana, śliczna i sama radość wynika z tego, że mogę się nią zajmować

– wyznał w rozmowie z "Faktem".

Dziecko musi być na powietrzu. Trzeba dbać o swoje zdrowie. Do tej pory grałem w tenisa, ale korty są pozamykane, więc pozostają spacery, jazda na rowerze i ruch. Nie można zamknąć się przed telewizorem i objadać, bo to jest kolejna tragedia, która na nas spadnie

- dodaje Karol Strasburger.

Podzielacie jego entuzjazm czy na miejscu artysty bylibyście bardziej wylęknieni? 

Przeczytaj więcej
Komentarze