18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co tam się dzieje?

Karol Strasburger się ROZWIEDZIE?! Żona dosadnie komentuje

13.07.2021  15:34
Karol Strasburger w kryzysie?
Karol Strasburger w kryzysie? Fot: VIPHOTO/East News

Karol Strasburger w wieku 72 lat został tatą małej dziewczynki, Laury. Chociaż jego młodsza o 37 wiosen ukochana żona Małgorzata urodziła ją całkiem niedawno, to już pojawiają się pierwsze plotki o kryzysie tej pary. Czy małżeństwo się rozwiedzie? 

Karol Strasburger został niedawo szczęśliwym tatą. Małgorzata i Karol nie uprzedzali mediów o ciąży kobiety, a i tuż po tej informacji nie byli zbyt wylewni. Kiedy jednak wszystko dobrze się skończyło - cała Polska gratulowała 72-latkowi tak szczęśliwego wydarzenia.

Teraz jednak krajem wstrząsnęły niepokojące doniesienia, podobno w niedawno zawartym małżeństwie pojawiają się pewne kryzysy. Fani pary drżą, że różnica wieku i wymogi stawiane partnerom przez rodzicielstwo doprowadzą do rozpadu tego związku, a co gorsza, nawet rozwodu!

Karol Strasburger się ROZWIEDZIE?! Żona komentuje

Takie plotki opublikował nawet jeden z popularnych w Polsce tygodników. Powodem kryzysu miał być przede wszystkim fakt, że 72-letni aktor dużo pracuje, a jego małżonka musi sama opiekować się malutką Laurą.

Jak można mówić o kryzysie w momencie kiedy właśnie teraz jesteśmy w najlepszym czasie także jako małżeństwo?

- komentuje stanowczo takie sensacje Małgorzata Strasburger.

Jej zdaniem plotki o kryzysie są wyjątkowo krzywdzące, dlatego mimo faktu, że na ogół nie wypowiada się ona dla mediów, tym razem postanowiła zrobić wyjątek i skomentować całą sprawę bardzo dosadnie.

"Jesteśmy najszczęśliwsi na świecie, mamy wspaniałą córkę, która jest zdrowa i daje nam tyle radości każdego dnia, że tym szczęściem moglibyśmy obdzielić świat. Tak zorganizowaliśmy swoje życie zawodowe, by móc jak najwięcej czasu spędzać razem z nią i dać jej maksimum siebie. Oboje uczestniczymy w jej wychowaniu, a ja jestem dumna, że wybrałam Karola na ojca mojego dziecka" - mówi "Super Expressowi" Małgorzata Strasburger.

"Całą naszą energię skupiamy na tym, by w byciu rodzicami odnajdować radość, odkrywamy siebie na nowo, dzielimy się obowiązkami i nawet jeśli bywają trudniejsze momenty, jesteśmy w tym razem. Dla mojego męża największą pasją jest ojcostwo, a priorytetem rodzina" - dodaje.

Trzymamy kciuki za to, by ta sielanka trwała jak najdłużej.

Czytaj także