18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie owijał w bawełnę

Strasburger tłumaczy się z późnego ojcostwa. Mocne argumenty

20.12.2019  17:22
Strasburger tłumaczy się z późnego ojcostwa. Mocne argumenty
Strasburger tłumaczy się z późnego ojcostwa. Mocne argumenty Fot: MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER

Karol Strasburger nie może w spokoju cieszyć się ojcostwem, bowiem wciąż musi zmagać się z kąśliwymi uwagami społeczeństwa. 72-latek postanowił raz a dobrze wytłumaczyć sprawę. Ma mocne argumenty.

Karol Strasburger niedawno został tatą ślicznej Laury. Aktor po raz pierwszy w życiu cieszy się ojcostwem, którym obdarowała go młodsza o 37 lat małżonka - Małgorzata. 

Artysta został tatą w wieku 72 lat i niesamowicie się z tego cieszył. Niestety, niemalże natychmiast spotkał się ze społecznym odzewem, który nie był szczególnie pozytywny. Wiele osób zarzucało Strasburgerowi, że podjęcie decyzji o tak późnym rodzicielstwie jest nierozsądne.

Karol Strasburger tłumaczy się z ojcostwa

Aktor postanowił w końcu dosadnie skomentować tę sprawę i uciąć wszystkie, zgryźliwie komentarze, z jakimi musiał walczyć. 

Są ludzie, którzy nie mają pracy, mieszkania, a pojawia się potomek. Ja do takich nie należę. Czasem patrzę z niedowierzaniem na osoby, które wychowują czworo, pięcioro dzieci, a brakuje im środków do życia i wyciągają ręce po pieniądze

- powiedział ostro Karol Strasburger.

Aktor zdradził również, że wcześniej zwyczajnie nie miał czasu na tak istotne zmiany w życiu.

Odkładałem to. Tu rola w filmie, w serialu, jeszcze jeden spektakl. I jeszcze wypad na narty. Nie można być z dzieckiem i jednocześnie na stoku

- relacjonował.

Dodatkowo, Karol Strasburger czuje, że jest jeszcze w pełni sił i absolutnie da sobie radę ze wszystkimi obowiązkami, jakie teraz na niego spadną. Nie ma co do tego wątpliwości.

Nie palę, zdrowo się odżywiam, regularnie uprawiam sport i mam bardzo dobre wyniki badań. To, że dbałem o siebie przez lata, dziś procentuje

- rzekł.

Zgadzacie się z jego zapatrywaniem na życie i rodzicielstwo?

Czytaj także