18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szok!

Karol Strasburger ujawnił, jaką ma emeryturę. Zdumiewająca kwota

Bartłomiej Ciepielewski
24.02.2021  16:54
Karol Strasburger będzie klepał biedę?
Karol Strasburger będzie klepał biedę? Fot: Tomasz Urbanek/East News

Większość gwiazd i telewizyjnych artystów nie może pochwalić się atrakcyjną emeryturą. Do grona osób o ubogim świadczeniu emerytalnym zalicza się Karol Strasburger. Gwiazda "Familiady" ujawniła, ile kasy zgarnia każdego miesiąca.

Karol Strasburger od lat prowadzi niedzielny teleturniej "Familiada". W najbliższym czasie nie planuje rezygnacji z telewizyjnych występów. Jednym z głównych powodów tej decyzji jest przyznanie mu niezwykle niskiego świadczenia ZUS.

Gwiazdor Telewizji Polskiej przez lata pracował na podstawie umowy cywilnoprawnej oraz prawa autorskiego. Tego typu działalność podczas pracy przynosi spore zyski, lecz pozbawia godnej emerytury. Karol Strasburger nie ukrywa, że gdy rzuci pracę, będzie brutalnie klepał biedę.

Karol Strasburger ujawnił wysokość emerytury

Jak poinformował Karol Strasburger, po ponad 50 latach aktywności zawodowej przyznano mu emeryturę w przedziale od 1000 do 2000 złotych. Za takie pieniądze o życiu na godnym poziomie można zapomnieć. Jednak niedawno pojawiło się światełko w tunelu.

Od marca 73-latek może liczyć na znaczną podwyżkę emerytury. Według wyliczeń, świadczenie Karola Strasburgera wzrośnie o około 50-85 złotych! Już za tydzień gwiazda TVP ropocznie wielką fetę.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze