Witamy na świecie

Co za niespodzianka. Karol Strasburger w wieku 72 lat został ojcem

26.11.2019  08:32
Co za niespodzianka. Karol Strasburger w wieku 72 lat został ojcem
Co za niespodzianka. Karol Strasburger w wieku 72 lat został ojcem Fot: VIPHOTO/East News

Karol Strasburger wita właśnie ogromne zmiany w swoim życiu. Nie tylko dopiero co został mężem, ale właśnie stał się szczęśliwym tatą. Wszystko zdradził jego szwagier.

Karol Strasburger latem poślubił o 37 lat młodszą od niego Małgorzatę. Szczęśliwa para utrzymywała, że różnica wieku nie przeszkadza im w niczym. Od tego momentu nie komentowali swoich prywatnych planów i zamiarów.

Teraz jednak mediami wstrząsnęła wieść o tym, że Karol Strasburger w wieku 72 lat został ojcem! Wszystko zdradził szwagier aktora, który najwyraźniej z emocji nie mógł się pohamować. 

Karol Strasburger został ojcem!

Prosta matematyka pokazuje nam, że pani Małgorzata musiała być w ciąży już w momencie ślubu, skoro teraz doszło do rozwiązania. Tajemnicze małżeństwo nie zająknęła się ani słówkiem.

Pobraliśmy się z miłości i na fundamencie wypracowanej przez lata przyjaźni. Życie na kocią łapę nie jest łatwe w wielu sytuacjach życiowych, o czym doskonale wiedzą wszystkie pary, które żyją w taki sposób

– opowiadała tuż po ślubie szczęśliwa Małgorzata.

Najprawdopodobniej Strasburger został ojcem córeczki, której para nadała imię Laura. Na Instagramie zdradził to brat Małgorzaty, zamieszczając kilka zdjęć z opisami sugerującymi, że właśnie został wujkiem. 

– napisała żona Strasburgera Super Expressowi.

To pierwszy potomek Karola Strasburgera, który ze swoją zmarłą żoną nie doczekał się pociech. Musi być niesamowicie szczęśliwy, że w tym wieku udało mu się jeszcze zrealizować marzenie o rodzicielstwie. 

Gratulujemy rodzicom, a dziecku życzymy wszystkiego najlepszego i witamy na świecie.

Czytaj także