18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mocne!

Wyciekł sekret Karoliny Małysz. Co na to ojciec?

26.09.2021  15:48
Karolina Małysz zdradza sekret
Karolina Małysz zdradza sekret Fot: TRICOLORS/East News

Karolina Małysz jest jedyną córką uwielbianego w kraju Adama Małysza. Niedawno młoda dziewczyna wyszła za mąż, a teraz zdradza mediom istotny sekret dotyczący jej związku z ukochanym.

Adam Małysz ma za sobą wielką karierę sportową i wiedzie udane życie rodzinne. W Polsce ten były skoczek narciarski jest prawdziwą legendą, a poza udanym rozdziałem zawodowym może się cieszyć wyjątkowo kochającymi najbliższymi.

Niedawno za mąż wyszła jego jedyna córka, Karolina. Adam Małysz jest z niej szczególnie dumny. Polacy natomiast niewiele wiedzą na temat młodej kobiety, bo ta stroni od mediów i nieczęsto się wypowiada na tematy ze swojego życia.

Karolina Małysz zdradziła sekret

Ostatnio, być może na fali małżeńskiego szczęścia, Karolina postanowiła zdradzić jednak parę sekretów. Jeden z nich dotyczy tego, w jaki sposób poznała swojego obecnego, ukochanego męża. Tata byłby zaskoczony?

Karolina Małysz prowadzi konto na Instagramie. Podczas miodowego miesiąca znalazła ona czas, by przeprowadzić sesję Q&A, a fani zasypali ją wieloma pytaniami. Córka Małysza musiała usunąć post, z uwagi na to, że odzew był zbyt duży. Przez większość pytań od fanów przewijał się motyw ślubu, a dziewczyna nie unikała odpowiedzi. Ktoś poruszył również temat pierwszego spotkania pary.

Dla wielu osób będzie to ogromne zaskoczenie, ale Karolina znała swojego przyszłego męża już... od przedszkola! Znają się więc od 20 lat, a parą są od 8! Trzeba przyznać, że jak na tak młode osoby to imponujący wynik.

Widać natomiast, że jest to prawdziwa miłość, dla której ślub był jedynie formalnością.

Czytaj także