18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gęsia skórka!

Karolina Pisarek przeżywa dramat. Chodzi o jej stan zdrowia

06.10.2022  15:22
Karolina Pisarek dalej ma problemy zdrowotne
Karolina Pisarek dalej ma problemy zdrowotne Fot: Wojciech Olkusnik/East News

Karolina Pisarek jakiś czas temu przeszła chwile grozy, medycznych zmagań i strasznego strachu. Silne bóle głowy na niemal tydzień wyłączyły ją z funkcjonowania. Teraz dowiadujemy się, że gwiazda dalej ma problemy zdrowotne.

Karolina Pisarek po występie w pierwszym odcinku Tańca z Gwiazdami uskarżała się na silne bóle głowy. Dolegliwości były tak mocne, że modelka zniknęła z mediów społecznościowych i na kilka dni jej życie zajęły wyłącznie szpitale i inne placówki medyczne.

Karolina mocno najadła się strachu, ale wyszła z najgorszego momentu na prostą. Szybko okazało się, że w jej głowie rośnie torbiel a pięknej dziewczynie może nawet grozić operacja.

Karolina Pisarek przeszła przez zdrowotne piekło

"Ostatnie dni leżałam nieruchomo, właściwie to nie mogłam nawet oczu otworzyć. Głowa mi pękała, tykała jak bomba, do końca nie wiedziałam, co jest grane. Jeździłam z rezonansu na rezonans (...) Diagnoza, którą dzisiaj usłyszałam, to torbiel, która naciska na powiększoną przysadkę mózgową i na unerwienie wzrokowe – napisała pod jednym z nagrań – Kwalifikuje się do operacji, ale doktor powiedział, że póki nie mam problemów ze wzrokiem, to nie jest to rzecz natychmiastowa, którą trzeba zrobić, tylko można to złagodzić tabletkami. Jeszcze chciałam wam powiedzieć, że przez ostatnie dni nie było mi naprawdę łatwo" - relacjonowała już z domu Karolina Pisarek.

Teraz na łamach portalu JastrząbPost Karolina Pisarek otwiera się na temat innych problemów ze zdrowiem, które ją dręczą. To straszne, przez co znana modelka musiała i musi przechodzić.

"Badam się dalej. Jestem pod okiem specjalistów. To nie jest tak, że problem sobie zniknął od tak. Bardzo dużo osób zarzuca mi różne bzdury. Przy okazji dowiedziałam się jeszcze więcej rzeczy, bo prócz tego, że mam powiększoną przysadkę mózgową i torbiel na niej, to usłyszałam, że mam jeszcze przepuklinę międzykręgową między pierwszym a drugim, drugim a trzecim, czwartym a piątym kręgiem. Bardzo prawdopodobne, że to też mogło wywołać wiele bólu, bo miałam nacisk na rdzeń kręgowy. Więc różnych rzeczy się ostatnio o sobie dowiaduję. Jak widać stoję, jak widać żyję i nic mnie nie boli. Tego się trzymajmy" - mówiła modelka.

Naprawdę trzeba jak najwięcej z życia korzystać. Kiedy zdrowie odmawia, to jest to najgorsze co może nam się przydarzyć, zwłaszcza osobie, która chce się spełniać. Na dzień dzisiejszy lekarze powiedzieli, że nie ma żadnych przeciwwskazań, aby brać udział w programie, więc tego się trzymajmy

- mówiła Karolina Pisarek.

Trzymacie kciuki za powodzenie jej misji?