18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To jej koniec w TzG?

Pisarek w szpitalu. Walka o życie!

Wojciech Kozicki
02.09.2022  15:31
Karolina Pisarek w szpitalu - nowe informacje. "Taniec z gwiazdami" i pożegnanie z Tańcem z Gwiazdami?
Karolina Pisarek w szpitalu - nowe informacje. "Taniec z gwiazdami" i pożegnanie z Tańcem z Gwiazdami? Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Uczestnicy programu „Taniec z gwiazdami” walczą nie tylko z choreografiami, brakiem talentu i jury, ale też z dramatami w życiu prywatnym. Karolina Pisarek trafiła do szpitala i konieczna będzie operacja. Czy jej udział w „Tańcu z gwiazdami” zostanie zakończony przez straszną chorobę?

Karolina Pisarek w „Tańcu z gwiazdami chyba już nie zatańczy. W tym tygodniu pojawiła się informacja, że nagle trafiła do szpitala z powodu silnego bólu głowy. Na jaw wychodzą kolejne informacje o jej dramatycznym stanie zdrowia. Drugi odcinek „Tańca z gwiazdami” już bez Karoliny Pisarek?

Karolina Pisarek w „Tańcu z gwiazdami”. Szpital, choroba problemy

Portal Pudelek skontaktował się w menedżerką Karoliny Pisarek i zapytał czy 25-latka wystąpi w drugim odcinku. Wyjaśniła, że celebrytka cały czas jest pod obserwacją. Prawdopodobnie konieczna będzie interwencja chirurgiczna.

W tej chwili skupiamy się na "tu i teraz". Walczymy o każdy kolejny dzień. Tylko zdrowie Karoliny się teraz liczy. Stan Karoliny nie pozwala jej w tej chwili na wykonywanie podstawowych czynności. Planowane są kolejne badania i pilna interwencja chirurga – ujawniła menedżerka Karoliny Pisarek.

Pudelek skontaktował się również z anonimowym informatorem w Polsacie. Okazuje się, że Karolina Pisarek z powodu problemów zdrowotnych opuszcza treningi do „Tańca z Gwiazdami” i nie zdąży się przygotować do drugiego odcinka.

Karolina nie pojawiła się na żadnym treningu w tym tygodniu, więc jej występ stoi pod dużym znakiem zapytania. Nawet jeżeli zaczęłaby ćwiczyć teraz, to ciężko byłoby jej się przygotować w dwa dni. Menedżerka ani Karolina nie podjęły jeszcze decyzji, co dalej z udziałem w programie, nie komunikowały niczego produkcji. Decyzje muszą zapaść niebawem, bo do live’a zostało bardzo mało czasu – ujawnił polsatowski informator Pudelka.

Sprawa jest jednak poważniejsza niż taniec, pieniądze i sława. Mąż Karoliny Pisarek Roger Salla ujawnił, że celebrytka nie może chodzić i wykonana została nawet tomografia głowy. Małgorzata Leitner zdradziła, że pojawiło się podejrzenie guza!

Dużo osób się pyta, co z Karoliną. Byliśmy na tomografii głowy, jak i rezonansie kręgosłupa i szyi. Karolina ma straszny ból głowy i nie jest w stanie do tej pory sama chodzić. Walczymy każdego dnia różnymi metodami, żeby było lepiej, ale na razie bez poprawy – ujawnił mąż Karoliny Pisarek. (Pudelek)

Trzymamy kciuki za powrót do zdrowia!

Czytaj także