18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Silne problemy zdrowotne

Karolinę Pisarek czeka OPERACJA?! Dramat modelki

05.09.2022  11:47
Karolina Pisarek przeszła przez zdrowotne piekło
Karolina Pisarek przeszła przez zdrowotne piekło Fot: Piotr Molecki/East News

Karolina Pisarek przeszła chwilę grozy, medycznych zmagań i strasznego strachu. Silne bóle głowy na niemal tydzień wyłączyły ją z funkcjonowania. Teraz dowiadujemy się, że grozi jej operacja, a jej miejsce w Tańcu z Gwiazdami może się zwolnić.

Karolina Pisarek po występie w pierwszym odcinku Tańca z Gwiazdami uskarżała się na silne bóle głowy. Dolegliwości były tak mocne, że modelka zniknęła z mediów społecznościowych i na kilka dni jej życie zajęły wyłącznie szpitale i inne placówki medyczne.

Widząc czarne tło wstawione na Instagram przez menadżerkę Karoliny Pisarek fani przestraszyli się najgorszego. Tak źle nie jest, ale Karolina mocno najadła się strachu. Okazuje się, że w jej głowie rośnie torbiel a pięknej dziewczynie może nawet grozić operacja.

Karolina Pisarek przeszła przez zdrowotne piekło

"Ostatnie dni leżałam nieruchomo, właściwie to nie mogłam nawet oczu otworzyć. Głowa mi pękała, tykała jak bomba, do końca nie wiedziałam, co jest grane. Jeździłam z rezonansu na rezonans (...) Diagnoza, którą dzisiaj usłyszałam, to torbiel, która naciska na powiększoną przysadkę mózgową i na unerwienie wzrokowe – napisała pod jednym z nagrań – Kwalifikuje się do operacji, ale doktor powiedział, że póki nie mam problemów ze wzrokiem, to nie jest to rzecz natychmiastowa, którą trzeba zrobić, tylko można to złagodzić tabletkami. Jeszcze chciałam wam powiedzieć, że przez ostatnie dni nie było mi naprawdę łatwo" - relacjonowała już z domu Karolina Pisarek.

Mimo tragicznego samopoczucia i niepokojącej diagnozy gwiazda nie chce odpuścić udziału w Tańcu z Gwiazdami i planuje dołożyć wszelkich starań, by dziś pojawić się na wizji.

Jutro jest live. Nie byłam na żadnym treningu, byłam na jednym treningu we wtorek, kiedy już mnie głowa bardzo bolała. No generalnie mam wóz albo przewóz – albo się pojawię w odcinku, albo nie będzie mnie w ogóle w programie. Program od zawsze był moim marzeniem i postaram się jutro być. Zobaczymy, na ile mi pozwoli moje samopoczucie jutro. Wierzę, że będzie tylko lepiej 

- mówiła Karolina Pisarek pełna motywacji.

Trzymacie kciuki za powodzenie jej misji?