18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jest rozchwytywana

Kasia Cichopek już znalazła NOWEGO mężczyznę? Fani w szoku!

28.10.2022  14:56
Kasia Cichopek znalazła nowego mężczyznę?
Kasia Cichopek znalazła nowego mężczyznę? Fot: Artur Zawadzki/REPORTER, Tadeusz Wypych/REPORTER

Kasia Cichopek pojawiła się na zdjęciu z jakimś tajemniczym, przystojnym brunetem. Fani zaczęli już spekulować o jej życiu miłosnym! Co z Maciejem Kurzajewskim?

Od kiedy Katarzyna Cichopek wzięła rozwód z Marcinem Hakielem kilka miesięcy temu, nie schodzi z nagłówków internetowych portali. Teraz jest o niej głośno oczywiście z powodu jej związku z Maciejem Kurzajewskim. Burza medialna, którą wywołali już powoli przycicha, ale zdążyliśmy usłyszeć opinie ze strony jej rodziny, kleru, a nawet TVP. Wszystko zaczęło się od pozornie niepozornej podróży do Jerozolimy. Czy teraz wszystko legnie w gruzach? Kasia Cichopek pojawiła się na zdjęciu z innym przystojniakiem!

Tajemniczy brunet rozgrzewa do czerwoności

W czwartek 27 października na instagramowym profilu aktorki pojawiły się nowe zdjęcia. Urocza, czerwona od stóp do głów Kasia stoi obok tajemniczego bruneta, który wyszczerza zęby w anielskim uśmiechu. Mężczyzna także ubrany jest (niemal) całkowicie na czerwono i stąd początek podpisu zdjęć - „Emocje rozgrzane do czerwoności”.

Kim jest ten niezwykły brunet? Otóż tajemniczy mężczyzna z bajki wcale nie jest tak tajemniczy – udało nam się odkryć jego tożsamość jednym kliknięciem myszki. To Maciej Panek, z którym Kasia, sama świeżo upieczona czterdziestka, świętowała 40. urodziny. Panek jest właścicielem m.in. kliniki medycyny estetycznej, a znany jest przeciętnemu Polakowi z programu „Młodość na zamówienie” z kanału TVN Style.

Takie chwile to dla mnie ogromny zaszczyt, ale jeszcze większa przyjemność. Tego wieczoru poprowadziłam prestiżowe wydarzenie 5-lecia Panek Clinic i eleganckie 40 urodziny właściciela kliniki Macieja Panka. Życzę samych sukcesów i wielu okazji do ich świętowania

- napisała zawsze urocza i piękna pani Katarzyna Cichopek.

Niektórzy fani zareagowali z lekkim niesmakiem, wypominając Cichopek, że zachowała się nie w porządku wobec Marcina Hakiela, a niektórzy chwalili jej elegancki strój.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także