18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Chce być blisko Boga

Kasia Cichopek świętuje 40. urodziny! Odwiedziła... Bliski Wschód

07.10.2022  21:09
Kasia Cichopek świętuje 40. urodziny
Kasia Cichopek świętuje 40. urodziny Fot: TRICOLORS/East News, Instagram Kasi Cichopek

Katarzyna Cichopek z okazji swoich 40. urodziny pojechała do Jerozolimy. Odwiedziła tam święte miejsca.

Jedna z ukochanych gwiazd polskiego show-biznesu, oczko w głowie TVP i była żona Marcina Hakiela świętuje dziś swoje 40. urodziny! Kiedy to minęło?

Swoje okrągłe urodziny Kasia świętuje już od dobrych paru dni. Wcześniej pojechała do Londynu ze swoimi dziećmi, Adamem i Heleną, a dziś rano wrzuciła do Internetu wzruszające nagranie ze wspomnieniami.

Kasia Cichopek w Jerozolimie

Dzień swoich 40. urodzin Kasia Cichopek spędziła w Jerozolimie, wyjątkowym miejscu dla chrześcijan. Spędziła tam czas na modlitwie, co udokumentowała na zdjęciach. Możemy zobaczyć Kasię, jak modli się wewnątrz świątyni, klęcząc przy ołtarzu. Skierowała do Boga prośby i podziękowania.

Biblijne "40 dni" to symboliczny okres kłopotów i trudności. Moją czterdziestkę postanowiłam spedzić właśnie w Ziemi Świętej, w Jerozolimie, by dziękować za czas trudów i kłopotów, za miłość najbliższych i Wasze wsparcie oraz prosząc o naukę i błogosławieństwa na dalsze życie jako kobieta, córka i matka

- napisała Kasia Cichopek na Instagramie.

Jej posty znajdziecie poniżej.

Czytaj także