18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ciężka choroba

Gwiazda Tańca z Gwiazdami i Dance Dance Dance ma SIBO

21.04.2020  10:18
Gwiazda Tańca z Gwiazdami i Dance Dance Dance ma SIBO
Gwiazda Tańca z Gwiazdami i Dance Dance Dance ma SIBO Fot: Instagram/kasia_dziurska

Kasia Dziurska znana z Tańca z Gwiazdami i Dance Dance Dance to kobieta sukcesu. Zdecydowała się podzielić z fanami historią o jej heroicznej walce z chorobą. Młoda i piękna dziewczyna cierpi bowiem na SIBO.

Kasia Dziurska jest kobietą młodą, piękną, ambitną i zapracowaną. Wiele osób pamięta ją z licznych tanecznych sukcesów w popularnych programach - Taniec z Gwiazdami i Dance Dance Dance. Do tej pory gwiazda skrywała jedną, koszmarną tajemnicę.

Kasia Dziurska chora na SIBO

Dziewczyna choruje na SIBO. Jest to mało znana choroba, która potrafi spowodować bardzo przykre symptomy. Najczęstszymi objawami SIBO są przewlekłe biegunki, nieprzyjemne dolegliwości w jamie ustnej, utrata smaku oraz częste nudności i mdłości.

SIBO to najprościej mówiąc zespół rozrostu flory bakteryjnej jelita grubego, który mocno utrudnia życie chorym.

Choroba tak bardzo niszczy organizm, że może dochodzić także do zaburzeń neurologicznych, jak chociażby drętwienie rąk i nóg, a nawet zaburzenia psychiczne. Kasia postanowiła opisać swój problem w obszernym poście, opatrzonym zdjęciami brzucha, na jej Facebooku.

Baaardzo długo zastanawiałam się, czy pokazywać Wam wygląd mojego brzucha z czasów największych objawów SIBO... Wstyd zabierał mi odwagę, ale wiem, że ten post może pomóc wielu z Was, którzy możliwe, że nawet nigdy nie słyszeli o tym, czym jest SIBO, tak było i ze mną. (...) To był dla mnie najgorszy czas, fizycznie i psychicznie, zmagając się jeszcze dodatkowo z HASHIMOTO... Na szczęście znalazłam pomoc u specjalistów i aktualnie jest bajka!

- napisała w poście.

Tak, jak wspomniała, życie z SIBO i Hashimoto może być trudne. Niewiele osób posądziłoby Kasię o tak poważne dolegliwości w czasie, gdy pozostaje mocno aktywna. My życzymy zdrowia i powodzenia w dalszej walce o siebie.

Przeczytaj więcej
Komentarze