18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rodzicielska duma

Figura może być dumna. Jej córki wyrosły jak na drożdżach. Podobne?

13.11.2019  11:11
Figura może być dumna. Jej córki wyrosły jak na drożdżach. Podobne?
Figura może być dumna. Jej córki wyrosły jak na drożdżach. Podobne? Fot: VIPHOTO/East News

Kasia Figura jest dumną mamą trójki dzieci, w tym dwóch córek - Koko i Kaszmir. Dziewczęta powolutku wchodzą w dorosłość. Przypominają Wam znaną aktorkę?

Kasia Figura to zdecydowanie jedna z najbardziej znanych, polskich seksbomb. Aktorka przez lata rozpalała wyobraźnię Polaków, ale od jakiegoś czasu skupiła się głównie na życiu rodzinnym. Ma w nim z resztą powody do dumy.

Figura to matka trójki dzieci. Z pierwszego małżeństwa z Janem Chmielewskim ma syna Aleksandra, a z drugiego związku z Kaiem Schoenhalsem ma dwie córki - Koko i Kaszmir. Dziewczynki powoli zaczynają dorastać.

Kasia Figura jest dumna z córek

Kasia Figura swoje jednak przeszła. Drugi mąż znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie. Ich sprawa rozwodowa ciągnie się z resztą od 7 lat, co zdecydowanie nie jest dla aktorki łatwe.

To była szarpanina, plucie w twarz, bicie w głowę, kopanie. Wiesz, jak bardzo boli, jak cię ktoś kopnie w kość piszczelową? Przez lata ukrywałam, jak naprawdę wygląda moje prywatne życie

- wyznała już jakiś czas temu w wywiadzie dla magazynu "Viva".

Na szczęście na pewno, jako matka, odnajduje pocieszenie w swoich dzieciaczkach. Dziewczynki faktycznie rozwijają się bardzo szybko.

Podobne do mamy?

Przeczytaj więcej
Komentarze