18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

pomoc jest niemożliwa

Córka Kasi Kowalskiej walczy o życie. Mama nie może jej zobaczyć

07.04.2020  11:02
Córka Kasi Kowalskiej walczy o życie. Mama nie może jej zobaczyć
Córka Kasi Kowalskiej walczy o życie. Mama nie może jej zobaczyć Fot: Kasia Kowalska/Instagram

Córka Kasi Kowalskiej zaraziła się koronawirusem i trafiła do szpitala w Londynie. Informacje o jej stanie są dramatyczne.

Kasia Kowalska przeżywa rodzinną tragedię. Jej 23-letnia córka Ola walczy o życie podłączona do respiratora. Dziewczyna mieszka w Londynie, tam też zakaziła się koronawirusem SARS-COV-2. Jej płuca zaatakowała śmiertelnie niebezpieczna, wywołana wirusem choroba - COVID-19.

Jak się okazuje, stan Oli jest ciężki. Dziewczyna została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej, oddycha dzięki respiratorowi. Niestety, jej mama ma mocno ograniczony dostęp do informacji o stanie córki - przez pandemię nie może jechać do Wielkiej Brytanii, a szpital skąpi jej wiadomości.

Pomoc jest niemożliwa

Teraz dramat piosenkarki się pogłębił. Artystka próbowała ściągnąć córkę do Polski i tu poddać leczeniu. Pomoc zadeklarowała polska miliarderka Dominika Kulczyk. Kobieta chciała udostępnić artystce prywatny samolot. Nic jednak z tego.

Szczere chęci miliarderki nie wystarczą, Stan Oli jest zbyt poważny, a transport mógłby jej tylko zaszkodzić. Lekarze z Londynu kategorycznie odmówili przewiezienia dziewczyny do Polski - podaje "Super Express".

Przeczytaj więcej
Komentarze