18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wraca do życia

Kasia Kowalska pokazała się publicznie po dramacie. Widok ściska serce

24.04.2020  16:06
Kasia Kowalska pokazała się publicznie po dramacie. Widok ściska serce
Kasia Kowalska pokazała się publicznie po dramacie. Widok ściska serce Fot: Instagram/kasia_kowalskaofficial

Kasia Kowalska przeszła ostatnio wyjątkowo trudne chwile. Jej córka Ola zachorowała na COVID-19 i była w bardzo złym stanie. Teraz wokalistka pokazuje się ludziom pierwszy raz od dawna, a jej widok po przeżytym dramacie chwyta za serce.

Kasia Kowalska w ostatnich tygodniach przeżyła horror, który każdą matkę doprowadziłby do łez. Pierworodna córka wokalistki, 23-letnia Ola, zachorowała na COVID-19 i walczyła z chorobą na Wyspach Brytyjskich.

Kasia Kowalska wraca do sił

Mama nie mogła do niej polecieć, a stan dziewczyny był tak ciężki, że sprowadzenie jej do Polski również było niemożliwe. Ola oddychała z pomocą respiratora, a jej matka wychodziła z siebie i umierała z niepokoju.

Na szczęście los okazał się łaskawy - Ola zaczęła wracać do zdrowia, a tym samym z Kasi zeszło niesamowite napięcie. Artystka, która ostatnio z oczywistych względów była mniej aktywna w mediach społecznościowych - wróciła do swoich fanów. Zdjęcie, które zmieściła po przerwie - chwyta nas za gardło.

Kasia jest wyraźnie zmęczona, ale też szczęśliwa. Ulgi, jaką z całą pewnością teraz odczuwa, nie da się porównać z niczym. Już niedługo będzie mogła przytulić swoją ukochaną córkę. Tymczasem my życzymy całej rodzinie piosenkarki zdrowia!

Przeczytaj więcej
Komentarze