18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jest decyzja!

Kasia Kowalska stanie przed sądem za koncert?

17.09.2020  12:52
Koncert Kasi Kowalskiej - wokalistka złamała prawo?
Koncert Kasi Kowalskiej - wokalistka złamała prawo? Fot: Anna Golaszewska/East News

Branża koncertowa w Polsce została zmasakrowana przez koronawirusa, a obostrzenia i zakazy utrudniły artystom granie koncertów w czasie epidemii. Tymczasem Kasia Kowalska w maju zagrała spore show mimo ograniczeń. Czy stanie za to przed sądem?

Na początku maja Ciechanów zorganizował serię koncertów na osiedlach. Znani polscy artyści mieli występować na niewielkich scenach, a publiczność miała podziwiać ich z okien i balkonów. Jednak na koncercie Kasi Kowalskiej pojawiły się tłumy, łamiąc obostrzenia i zasady bezpieczeństwa. Prezydent Ciechanowa Krzysztof Kosiński twierdzi, że wokalistka namawiała ludzi do przyjścia pod scenę.

Kasia Kowalska na żywo i koronawirus

Wciągnięto nas do tej sprawy pod pretekstem nienoszenia maseczek. Nie ma jednak dowodów, które by świadczyły o tym, że nie mieliśmy maseczek. Na terenie imprezy wszyscy poruszaliśmy się w maseczkach, a trudno, żeby na scenie wokalistka w niej śpiewała – oświadczył menager Kowalskiej Maciej Durczak. (Plejada)

Ciechanowska policja złożyła wniosek o ukaranie Kowalskiej. Jaki jest finał afery? Sąd Rejonowy w Ciechanowie odmówił wszczęcia postępowania w sprawie koncertu polskiej artystki.

Wniosek o ukaranie Kasi Kowalskiej był kuriozalny. Piosenkarka miała śpiewać w maseczce w tym samym czasie, gdy minister zdrowia i członkowie rządu na konferencjach prasowych występowali bez jakichkolwiek zabezpieczeń – twierdzi obrońca Kowalskiej. (Wyborcza)

Zagłosuj

Czy nosisz maseczkę?

Liczba głosów:

Czytaj także
Przeczytaj więcej