18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

przykra wiadomość

Kasia Kowalska trafiła do szpitala. Stan się pogorszył, fani w rozpaczy

25.11.2019  17:53
Kasia Kowalska trafiła do szpitala. Stan się pogorszył, fani w rozpaczy
Kasia Kowalska trafiła do szpitala. Stan się pogorszył, fani w rozpaczy Fot: Instagram/Kasia Kowalska

Kasia Kowalska trafiła do szpitala. Początkowa, niegroźna infekcja ewoluowała i skończyła się hospitalizacją. Artystka musiała odwołać swoje występy.

Katarzyna Kowalska zachorowała i niestety, musiała odwołać wszystkie zaplanowane w najbliższym czasie koncerty. Artystka nie może śpiewać - początkowo niegroźna infekcja zmieniła się w poważne problemy ze zdrowiem.

O swoim stanie i pobycie w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie, artystka poinformowała fanów na Instagramie.

Menadżer uspokaja

Sprawę w rozmowie z Plejadą skomentował menadżer gwiazdy - Maciej Durczak.

Zaczęło się od zapalenia krtani w zeszłym tygodniu. Już wtedy musieliśmy przełożyć kilka wydarzeń i koncertów. Kasia była na antybiotyku, a w sobotę wieczorem trafiła do szpitala z dość poważnym osłabieniem - powiedział.

Po tym jak stan zdrowia Kasi Kowalskiej się pogorszył i musiała na kilka dni zostać w szpitalu, przyszedł czas na wielkie rozczarowanie jej fanów. Nie tylko koncerty z poprzedniego tygodnia trzeba było odwołać - w najniższym czasie artystka również na scenie nie wystąpi.

Dziś się dowiedzieliśmy, że Kasia musi jednak odpocząć, dlatego odwołujemy jej koncerty z tego tygodnia i przekładamy na nowe terminy, które podamy do informacji tak szybko, jak będzie to tylko możliwe

- powiedział Durczak.

Na pewno wszystkie koncerty się odbędą - dodał.

Przeczytaj więcej
Komentarze