Chciała dobrze

Kasia Tusk oberwała na Instagramie. Wszystkiemu winna jest choinka

21.12.2019  12:37
Kasia Tusk oberwała na Instagramie. Wszystkiemu winna jest choinka
Kasia Tusk oberwała na Instagramie. Wszystkiemu winna jest choinka Fot: Instagram/@makelifeeasier_pl

Kasia Tusk wyraźnie chciała dobrze, ale nie wyszło najlepiej. Po jej wpisie na Instagramie dotyczącym świątecznych choinek - córka Donalda Tuska mocno oberwała od internautów.

Kasia Tusk stara się być dla Polaków kreatorką stylu i poprawnych nawyków. Córka Donalda Tuska przed Świętami Bożego Narodzenia również wyszła ze swego rodzaju apelem, który nie poszedł jej najlepiej. 

Kasia Tusk oberwała za choinkę

Kasia namawiała rodaków, by zrezygnowali oni z wycinania żywych choinek, a w zamian za to wypożyczali je ze szkółek leśnych, a następnie... zwracali. 

Sztuczna czy cięta? A może w doniczce? W tym roku mamy taką z wypożyczalni, która po świętach zostanie z powrotem posadzona

- pochwaliła się na swoim profilu.

Internauci momentalnie zareagowali na jej wpis, w sposób dość mocno negatywny. Wytknęli jej błędy w logice i stwierdzili, że pomysł ten absolutnie nie ma najmniejszego sensu. 

Kasia Tusk starała się wytłumaczyć, że za jedyne 55 złotych można wypożyczyć na okres świąteczny piękną choinkę, a później ją zwrócić do szkółki leśnej z powodzeniem. Jej zdaniem, wystarczy przestrzegać kilku zasad i dbać o zakupione drzewko by cały proces skończył się sukcesem. To zupełnie nie przekonało jej obserwatorów.

Ona uschnie po szoku termicznym...

- zwrócił uwagę jeden z komentujących.

Choinkę powinno się trzymać do Matki Boskiej Gromnicznej czyli ponad 4 tyg. W Skandynawii trzyma się do Trzech króli. Ale jak ktoś chce choince dać drugie życie to przed Sylwestrem musi ją oddać lub trzymać na zewnątrz

- zwrócił uwagę ktoś inny.

A Was przekonała do tego pomysłu?

Przeczytaj więcej
Komentarze