18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Uwaga, gorące zdjęcia! Parzą!

Kasia Warnke NAGO. Tak piękna, że może reklamować Ziemię w kosmosie

17.12.2021  14:08
Kasia Warnke nago. Najgorętszy kalendarz na 2022 rok
Kasia Warnke nago. Najgorętszy kalendarz na 2022 rok Fot: VIPHOTO/East News

Katarzyna Warnke nago śni się wam po nocach? W takim razie wasze sny się spełniły, bo zjawiskowa aktorka i gwiazda filmów Patryka Vegi zaprezentowała się intensywnie obnażona. Sesja zdjęciowa do kalendarza ATM sprawi, że dzisiaj nie zaśniecie!

Katarzyna Warnke piękna jest – to fakt niepodważalny! Co więcej, nie wstydzi się własnego ciała i seksualności. Udowodniła to po raz kolejny! Jeszcze nie ochłonęliśmy po tym, gdy pokazała się w sukni z okienkiem, przez które jej pupa filuternie wyglądała na świat, a już zaskoczyła nas nowymi seksownymi zdjęciami. Tym razem zapozowała do kalendarza ATM, prezentując swoje zjawiskowe ciało w negliżu.

Katarzyna Warnke NAGO. Tego kalendarza nie zdejmie NIGDY!

Tegoroczna edycja kalendarza ATM ma być ukłonem w stronę „ciałopozytywności”. Jego twórcy chcą podkreślić jak ważna jest samoakceptacja i miłość do siebie. Dodają, że pogodzenie się ze swoim ciałem najczęściej przychodzi z wiekiem.

Pamiętam, że w podstawówce koledzy śmiali się z moich stóp, że są takie duże, umięśnione, męskie. Strasznie się wtedy wstydziłam, a teraz jestem z moich stóp dumna, bo doskonale wyglądają na wysokiej szpilce. W ogóle, lubię moje ciało. Myślę, że to dlatego, że przez lata bardzo ściśle z nim współpracowałam: tańczyłam, zajmowałam się ruchem, od dłuższego czasu praktykuję też jogę – powiedziała Kasia Warnke. (Pudelek)

Na najnowszych zdjęciach autorstwa Aldony Kaczmarek możemy upajać wzrok czarno-białą Warnke, otuloną prześwitującym materiałem. Zdjęcia oczywiście możemy zobaczyć na jej Instagramie.

Kasia Warnke nago. Najgorętszy kalendarz na 2022 rok
Kasia Warnke nago. Najgorętszy kalendarz na 2022 rok Fot: Instagram