18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowa rola w życiu

Kasia z "13 posterunku" zmienia zawód. Koniec z aktorstwem?

18.10.2019  13:40
13 Posterunek i policjantka Kasia - aktorka nie pojawi się już na ekranie?
13 Posterunek i policjantka Kasia - aktorka nie pojawi się już na ekranie? Fot: Facebook

Serial „13 posterunek” przeszedł do historii, a odcinki biją rekordy oglądalności w internecie. Aleksandra Woźniak-Miszewska, czyli serialowa Kasia, przez lata po produkcji realizowała się aktorsko bardziej na drugim planie, ale teraz postanowiła zmienić zawód.

Serial „13 posterunek” nadal jest chętnie oglądany, a męskie serce wciąż biją szybciej, gdy na ekranie pojawia się Aleksandra Woźniak-Miszewska jako posterunkowa Kasia. Wciąż można ją oglądać w serialu „Klan”. Być może jednak aktorka nie pojawi się w nowych produkcjach, bo wybrała inną drogę kariery.

Woźniak to dziś 44-letnia mama 15-letnich bliźniaczek. Okazuje się, że właśnie kończy studia! Jak podaje fakt.pl, zajęła się psychologią, która od lat jest jej wielką pasją. Kształci się w tym kierunku na Uniwersytecie SWPS i jest w trakcie pisania pracy magisterskiej.

Dodatkowo ukończyłam pierwszy stopień szkolenia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, teraz jestem w trakcie szkolenia drugiego stopnia – wyznała Aleksandra Woźniak-Miszewska w wywiadzie dla „Faktu”.

Otwarcie przyznała, że ograniczyła aktorstwo, ale nie zrezygnowała z niego całkowicie. Jest gotowa przyjąć ciekawe role, ale pod warunkiem że nie będą przeszkadzały w realizowaniu się jako psycholog.

Od początku interesowała mnie psychologia kliniczna i taką ścieżkę obrałam. Przed pierwszym dniem praktyk na oddziale psychiatrycznym miałam duże obawy, byłam przekonana, że źle zniosę obecność w tym miejscu. Ale po kilku dniach się oswoiłam i jedyne co czułam to radość, że mam okazję, by to czego się uczyłam na studiach, sprawdzić w praktyce. Obcowanie z pacjentami, dodawanie im otuchy przez rozmowę, zainteresowanie nimi, wiele dla mnie znaczyło – powiedziała aktorka. („Fakt”)

Przeczytaj więcej
Komentarze