18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gołe wczasy w Bieszczadach

Gwiazda Na Wspólnej NAGO! Czy TAKI widok przyciągnie niedźwiedzie?

Wojciech Kozicki
19.07.2021  19:04
Nago w Bieszczadach - czy widzowie "Na Wspólnej" to wytrzymają?
Nago w Bieszczadach - czy widzowie "Na Wspólnej" to wytrzymają? Fot: Mateusz Jagielski/East News

Katarzyna Chorzępa, która występuje jako Eliza Cielecka w serialu „Na wspólnej”, jest w życiu dużo bardziej odważna i bezpruderyjna niż jej serialowe wcielenie. Właśnie zaprezentowała się nago w Bieszczadach, a do tego chętnie opowiedziała co robi w górach w negliżu.

Katarzyna Chorzępa choć w serialu „Na wspólnej” gra porządną dziewczynę mającą ugruntowane cnoty niewieście, w życiu prywatnym lubi nieco pikanterii. Odtwórczyni roli Elizy Cieleckiej właśnie pokazała na Instagramie swoje zdjęcie z wakacji w Bieszczadach. A na tym zdjęciu, nie uwierzycie, pokazała się… NAGO!

Chorzępa w Bieszczadach. Kiedyś "Na Wspólnej", teraz NA GOLASA

Chorzępa na seksownej fotce opala się w bieszczadzkim słońcu, korzystając ze znakomitej pogody. Jak podkreśliła w opisie zdjęcia na Instagramie, działa w zgodzie z naturą. Oczywiście pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy takich jak „sztosik", "rusałka", „bosko królowa wyglądasz", „piękna".  

Co ciekawe, Chorzępa udzieliła Faktowi wywiadu, w którym ze szczegółami opisała swoje nagie harce w Bieszczadach. Na samym opalaniu w negliżu się nie skończyło…

Razem z koleżanką przez tydzień wypoczywałyśmy na ukrytym polu namiotowym w Ustrzykach Górnych. Co roku tam jeździmy. Mamy tam też odosobnione miejsce z dala od ludzi, gdzie opalamy się nago. W tym roku chciałyśmy wyrównać opaleniznę (śmiech). Nie było tam nikogo, i tylko dlatego się na to zdecydowałyśmy. Trochę też popływałyśmy nago w rzece. Było naprawdę fantastycznie – opowiedziała Chorzępa. (Fakt)
Katarzyna Chorzępa NAGO. Fani "Na Wspólnej" zaakceptują jej roznegliżowaną odsłonę?
Katarzyna Chorzępa NAGO. Fani "Na Wspólnej" zaakceptują jej roznegliżowaną odsłonę? Fot: Instagram
Czytaj także