18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

poszło jak z płatka?

Cichopek i Hakiel już po rozwodzie! SĄD WYDAŁ WYROK

25.08.2022  15:06
Cichopek i Hakiel nie są już małżeństwem
Cichopek i Hakiel nie są już małżeństwem Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Koniec legendy. Najsłodsza para polskiego show-biznesu nie jest już parą. W Warszawie zapadł wyrok - Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wzięli rozwód.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel nie są już małżeństwem. Para rozstała się po 17 latach związku, 14 lat po ślubie. W czwartek 25 sierpnia odbyła się pierwsza i jak się okazało, ostatnia rozprawa rozwodowa celebrytów. Oficjalnie mogą teraz mówić o sobie były mąż i była żona.

Informację o rozstaniu Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili już na początku marca, co było szokiem dla fanów. Para uchodziła za wzór, zawsze pozowała na szczęśliwą, a w licznych wywiadach opowiadała o swym szczęściu. Niedługo później Marcin Hakiel wyznał w rozmowie z TVN, że żona poprosiła go o więcej swobody, a swoboda ta miała imię. Tym samym zasugerował, że zostawiła go dla innego.

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek wzięli rozwód

Jeśli faktycznie tak było, Marcin Hakiel miał pełne prawo walczyć w sądzie o rozwód z winy małżonki. Tego jednak nie zrobił. Jeszcze przed pierwszym posiedzeniem sądu w ich sprawie, celebryci ustalili między sobą (ale z notariuszem) podział majątku oraz kwestie opieki nad dziećmi. Postanowili też, że nie będą domagać się uznania winy żadnej ze stron.

Rozprawa rozwodowa Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela rozpoczęła się o godzinie 11.30 w jednym z warszawskich sądów. Celebryci nie musieli się na niej pojawiać - została przeprowadzona zdalnie. Ku ich uciesze poszło dokładnie tak, jak sobie zaplanowali - zamknęli zwoje czternastoletnie małżeństwo w jednym posiedzeniu. Sąd już w czwartek ogłosił bowiem wyrok.

Jak donosi "Fakt", a może to być lekkim szokiem dla fanów pary, to Marcin Hakiel wniósł w sądzie o rozwód - taka informacja widniała na tablicy przed salą rozpraw. Menadżerka Katarzyny Cichopek potwierdziła zaś w rozmowie z tabloidem, że wyrok został ogłoszony bez orzekania o winie. Parze udało się bez problemu porozumieć we wszystkich kwestiach.

logo Tu się dzieje