18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

kto jej w tym pomoże?

Katarzyna Cichopek komentuje rozwód: muszę dojść do siebie

29.08.2022  17:18
Cichopek o rozwodzie: musze dojść do siebie
Cichopek o rozwodzie: musze dojść do siebie Fot: WOJCIECH STROŻYK/REPORTER

Katarzyna Cichopek nie odpoczęła po rozwodzie - rzuciła się w wir pracy. teraz zapowiada, ze bardzo przeżyła rozstanie i musi dojść po nim do siebie.

Ostatnie pół roku było dla Katarzyny Cichopek jak roller coaster. Z jednej strony zaliczała kolejne, coraz większe zawodowe sukcesy, TVP angażowała ją coraz częściej do pracy konferansjerskiej na koncertach, a nawet dała własny program. Z drugiej strony prywatnie wszystko się posypało - gwiazdka ogłosiła rozwód po czternastu latach małżeństwa z Marcinem Hakielem, musiała jakoś ustalić z nim opiekę nad dziećmi i przeżyć plotki o romansie. Mówiono (i mówi się dalej) bowiem, że wdała się w gorącą relację z kolegą z "Pytania na śniadanie" Marcinem Kurzajewskim.

Czy faktycznie parę prezenterów połączyło głębsze uczucie? Marcin Hakiel ogłosił, że został porzucony dla innego mężczyzny, nie zdradził jednak, dla kogo. Katarzyna Cichopek sprawy też nie skomentowała. Co więcej, przez ostatnie miesiące ani razu nie sugerowała nawet, że z kimś się spotyka. Teraz zaś oznajmiła, że po rozwodzie musi... dojść do siebie.

Katarzyna Cichopek musi "dojść do siebie" po rozwodzie

Rozstania z Marcinem Hakielem, choć ponoć doszło do niego z jej inicjatywy, bardzo przeczołgało celebrytkę. Gwiazdka "M jak miłość" i "Pytania na śniadanie" mocno przeżyła rozwód, teraz zaś planuje zatrzymać się, odetchnąć i kontemplować życie.

To taki moment, że zamknął się pewien etap, więc teraz mogę skupić się na sobie, skupić się na dzieciach i na pracy. Dojść do siebie po prostu - wyjaśniła w rozmowie z "Super Expressem". - To jest czas, kiedy trzeba się zatrzymać, przemyśleć parę spraw, otoczyć się najbliższymi przyjaciółmi, ale też iść do przodu. Życie toczy się dalej. Dzieciaki potrzebują silnej, uśmiechniętej mamy - powiedziała.

Katarzyna Cichopek przyznała, że rozprawa online była świetnym rozwiązaniem, bo oszczędziła wielu nerwów. Teraz zaś czeka ją bardzo ważny czas rekonwalescencji. Nie zamierza przy tym iść za modą i jak Doda wyprawiać imprezy rozwodowej.

Co zaś ze stosunkami między nią i byłym mężem? Cichopek przyznaje, że nigdy nie uda jej się zamknąć rozdziału pod tytułem "Marcin Hakiel". Wszystko przez fakt, że spędzili ze sobą 17 lat (w ty,m 14 lat małżeństwa) i mają dwoje dzieci. - Jesteśmy w stanie podać sobie rękę na zgodę. Jesteśmy rodzicami Adasia i Helenki i będziemy przez całe życie ze sobą w kontakcie - mówi.

Czytaj także