18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będzie bardzo podobne

Katarzyna Cichopek zmieni nazwisko!

16.09.2022  16:00
Kasia Cichopek-Hakiel i Marcin Hakiel
Kasia Cichopek-Hakiel i Marcin Hakiel Fot: Adam Jankowski/REPORTER

Pełne nazwisko Kasi Cichopek to Katarzyna Cichopek-Hakiel. Tak nazywa się od czasu, gdy wzięła ślub z Marcinem Hakielem. Teraz, już po rozwodzie, chce definitywnie odciąć się od byłego męża.

Sądząc po postach w mediach społecznościowych i wspólnych zdjęciach, ich życie wydawało się sielanką. W rzeczywistości związek Kasi i Marcina ulegał rozkładowi. Kilka miesięcy temu poinformowali o tym, że się rozstaną, a ich rozwód miał miejsce 25 sierpnia tego roku. Rozprawa odbyła się online. Ich małżeństwo trwało 14 lat, a parą byli już od 2005 roku. Mają dwójkę dzieci – Adama i Helenę.

Mieli nie komentować wydarzeń związanych z rozwodem, ale nie mogli się powstrzymać i rzucili się w wir medialnego szaleństwa. Marcin Hakiel chętnie ujawniał szczegóły rozstania na swoim Instagramie i pokazywał się ze swoją nową partnerką, a Kasia opowiadała o swoich uczuciach.

Teraz Cichopek chce pozbyć się jego nazwiska. Od dnia ślubu Katarzyna Cichopek formalnie nazywała się Katarzyna Cichopek-Hakiel. Teraz zostanie tylko Cichopek. O zmianie poinformowała wcześniej Marcina, który podobno dobrze przyjął tę wieść.

logo Tu się dzieje