18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Potrzask

Złe wieści o Katarzynie Dowbor. Jest narażona na zachorowanie

22.04.2020  14:49
Złe wieści o Katarzynie Dowbor. Jest narażona na zachorowanie
Złe wieści o Katarzynie Dowbor. Jest narażona na zachorowanie Fot: Tomasz Zukowski/East News

Katarzyna Dowbor od lat pozostaje jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd Polsatu. Chociaż prezenterka nie jest już nastolatką, będzie musiała pracować w czasie pandemii. Wszystko ze względu na dobro programu "Nasz nowy dom".

Katarzyna Dowbor metaforycznie padła właśnie ofiarą pandemii. Jako jedna z nielicznych gwiazd musi narażać swoje zdrowie z uwagi na dobro programu i innych ludzi. Prezenterka wraca bowiem na plan programu "Nasz nowy dom".

W czasie pandemii szczególnie narażone są osoby starsze. Co prawda Katarzyna Dowbor tryska energią i radością życia, ale nie ma już 20 lat. Jej zdrowie mogłoby przejść poważny test, gdyby w czasie pracy zaraziła się koronawirusem, a ryzyko przecież nie minęło.

Katarzyna Dowbor wróci na plan w trakcie pandemii

Mimo to, Kasia z pełnią pogody ducha wraca do telewizyjnej gry. 

Myślę, że wrócimy na plan, ponieważ musimy po prostu pomóc tym rodzinom, bo to są ludzie, którzy bardzo czekają na naszą pomoc, oczywiście zachowując wszelkie środki ostrożności, ale nie chcemy odkładać tego. Każdy tydzień, dwa, trzy tygodnie powoduje, że ludzie mieszkają nadal w tragicznych warunkach o tyle dłużej

- twierdzi Dowbor w rozmowie z Plejadą. 

To piękne, że w tak trudnym czasie myśli o innych ludziach. 

To będzie kręcone zupełnie inaczej. Pełne zabezpieczenie: maski, rękawice i różne inne rzeczy. Dezynfekcja domów. Wszelkie obowiązujące obostrzenia będą stosowane. Nie możemy się wygłupiać. Tu nie chodzi tylko o bezpieczeństwo rodzin, ale zdrowie naszych chłopaków z budowy i ekipy filmowej. Myślimy, jak to zrobić mądrze

- zapewniła prezenterka.

Mamy nadzieję, że środki ostrożności wystarczą, by nic złego się nie wydarzyło. 

Przeczytaj więcej
Komentarze