18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szczęka opada

Katarzyna Figura i jej piękne córki. Seksapil mają w genach?

27.08.2021  12:52
Katarzyna Figura ma dorosłe córki
Katarzyna Figura ma dorosłe córki Fot: Andrzej Zbraniecki/East News

Katarzyna Figura uznawana była przez wiele lat za jedną z najseksowniejszych polskich aktorek. Teraz internauci mogą podziwiać jej prawie dorosłe córki. Czy piękno w tej rodzinie przekazywane jet w genach?

Katarzyna Figura robiła kiedyś wielką furorę swoim seksapilem. Najwierniejsi fani aktorki ledwo mogą uwierzyć w to, że artystka ma już dorosłe dzieci. Jej córki - Koko i Kaszmir wdały się w mamę.

Katarzyna Figura jest dumna z córek

Dumna rodzicielka może się pochwalić podobnymi do siebie pociechami. Jej córka Kaszmir ma 15 lat, a Koko skończyła już 18. Obie dziewczyny są aktywne w mediach społecznościowych, a internautom nie mógł umknąć fakt ich zjawiskowej urody.

Koko i Kaszmir są owocami związku Katarzyny Figury i Kaia Schoenhalsa. Para była małżeństwem od 2000 roku, a w 2012 roku aktorka zszokowała opinię publiczną wyznaniem, że mąż stosuje wobec niej przemoc i że chce się z nim rozwieść. Od tego momentu Katarzyna i Kai nie mogą dojść do żadnego porozumienia. W sądzie trwa niekończąca się batalia.

Myślicie, że córki Katarzyny Figury, które odziedziczyły po niej niesamowitą urodę — postanowią zrobić podobną karierę, co ich mama? Wiele dzieci aktorów ostatecznie idzie w ich ślady. Jeśli dziewczęta podejmą taką decyzję, mocno im kibicujemy!