18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tajemnica Katarzyny

Warnke urodziła, Stramowski zdradza płeć dziecka. O czymś zapomneli

10.09.2019  10:18
Warnke urodziła, Stramowski zdradza płeć dziecka. O czymś zapomneli
Warnke urodziła, Stramowski zdradza płeć dziecka. O czymś zapomneli Fot: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Katarzyna Warnke urodziła swoje pierwsze dziecko ze związku z Piotrem Stramowskim. Teraz mówi o "nowej podróży". Zapomniała, że ma już syna?

Aktorska para, ulubieńcy Patryka Vegi - Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski - zostali rodzicami. Ich pierwsze dziecko przyszło na świat 9 września i już, prawdopodobnie, wiadomo, jakiej jest płci.

Dumny młody tata późnym wieczorem pochwalił się na Instagramie szczęśliwą nowiną. Opublikował obrazek, na nim "chłopca". Czy to oznacza, że doczekał się właśnie synka?

Warnke urodziła

W nocy nowy post pojawił się też na Instagramie Katarzyny Warnke. Aktorka zamieściła tam okładkę ze sobą w roli głównej. Półnaga, z wielkim, ciążowym brzuchem, pozowała dla "Urody". W poście potwierdziła informację o przyjściu na świat maleństwa.

Zatrzymaliście w kadrze ten niezwykły stan, który właśnie się zakończył - napisała pod zdjęciem.  - I zaczyna się nowa podróż! - dodała.

Warnke i drugie dziecko

Katarzyna Warnke ma wyjątkowe "parcie na szkło". Uwielbia ścianki, sesje zdjęciowe, także ciążowe, a w stanie błogosławionym pojawiła się nawet na wybiegu.

Chętnie chwali się swoim życiem w prasie i mediach społecznościowych, ale zapomina o czymś bardzo ważnym. Katarzyna Warnke była już kiedyś mężatką i od kilkunastu lat jest mamą! W 2004 roku wyszła za mąż za fotografa Krzysztofa Rawskiego. Para rozwiodła się w 2010 roku, w 2005 roku urodził im się synek, Mateusz.