18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

„Oszukiwał mnie”

Katarzyna Warnke zdradza kulisy rozstania: „Miał ROMANS”!

13.10.2022  10:10
Kasia Warnke ujawnia, że była zdradzana
Kasia Warnke ujawnia, że była zdradzana Fot: Paweł Wodzyński/East News, Instagram kasiawarnke

Niedawno doszło do głośnego rozstania w świecie show-biznesu. Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski zakończyli swój związek. Teraz aktorka zdradziła pewne szczegóły i opowiedziała, że w przeszłości była oszukiwana i zdradzana.

Kasia Warnke i Piotr Stramowski rozstali się. Jeszcze kilka dni temu aktorka zaprzeczała, że ich związek przechodzi kryzys, ale okazało się, że coś było na rzeczy – para ucięła w końcu spekulacje i ogłosiła koniec małżeństwa. Teraz natomiast aktorka udzieliła zagadkowego wywiadu dla serwisu Pomponik.

Już miał romans”

W wywiadzie Kasia Warnke opowiadała o tym, że w jednym ze swoich poprzednich związków była zdradzana.

Zdarzyło mi się raz, że oszukiwał mnie chłopak. Nie Piotrek. Do tego stopnia, że sms-ował na wspólnych wakacjach z osobą, z którą już miał romans. Zdarzyło mi się sprawdzać [jego sms-y], żeby się upewnić, bo byłam w takim dziwnym trybie, że czułam, że to jest prawda. Bardzo tego żałuję, wiem, że nie mogłam się zachować inaczej, to się od razu skończyło

- opowiedziała Pomponikowi Katarzyna Warnke.

Kasia powiedziała także, że „zdrada jest wpisana w człowieka, natomiast ja jej nie toleruję zupełnie” oraz, że „niektórzy ludzie może nie są stworzeni do takich związków stałych, głębokich”.

Kasia i Piotr nie wyjawili wciąż szczegółów i powodów swojego rozstania. Możemy jedynie domyślać się tego, co się wydarzyło.

logo Tu się dzieje