18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowy film i dramat

Kate Winslet w szpitalu. Wypadek na planie

Wojciech Kozicki
19.09.2022  13:06
Kate Winslet i wypadek na planie filmowym. Kręci dramat historyczny o Lee Miller
Kate Winslet i wypadek na planie filmowym. Kręci dramat historyczny o Lee Miller Fot: 20th Century Fox Licensing/Merchandising / Everett Collection/EA/East News

Aktorka Kate Winslet kręci nowy film w Choracji. Doszło jednak do wypadku na planie filmowy. Słynna Rose z filmu „Titanic” trafiła do szpitala! Jak się czuje piękna laureatka Oscara?

Kate Winslet pracuje obecnie w Chorwacji nad filmową biografią legendarnej amerykańskiej dziennikarki i korespondentki wojennej Lee Miller. Dramat historyczny przerodził się też na dramat w życiu. Niestety, wydarzył się niebezpieczny wypadek na planie filmowym. Gwiazda filmów „Titanic" i „Lektor” została przewieziona do szpitala w Dubrowniku. Nie wiadomo jakiej konkretnie doznała kontuzji.

Wypadek na planie filmowym. Kate Winslet w szpitalu

Portal „Deadline” ujawnia, że Kate Winslet poślizgnęła się i upadła, a obrażenia nie są poważne. Zapowiedziano, że aktorka wróci na plan zgodnie z harmonogramem  jeszcze w tym tygodniu. Obecnie jest pod opieką lekarzy. Co istotne, Kate Winslet jest także producentką filmu.

Nowy film Kate Winslet  „Lee” będzie opowiadał o losach korespondentki wojennej z czasów II wojny światowej Lee Miller. Zasłynęła m.in. zdjęciami robionymi w czasie wyzwalania obozów koncentracyjnych. Udokumentowała też na fotografiach obronę Saint-Malo i wyzwolenie Paryża. O produkcji głośno jest już od 7 lat, a prace nad dziełem  ruszyły w 2020 roku. W obsadzie filmu o Lee Miller są m.in. Marion CotillardJude Law i Josh O'Connor.

Obecnie zdjęcia powstają w Chorwacji. I to właśnie tam, a konkretnie na terenie słynnej, nazywanej "zatoką umarłych hoteli" wioski Kupari, doszło do wypadku z udziałem odtwórczyni głównej roli – informuje Interia.pl.