18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zdrowotny dramat

Kazik w bardzo złym stanie. Jest podłączony do aparatury

16.06.2021  16:45
Kazik Staszewski ma problemy ze zdrowiem
Kazik Staszewski ma problemy ze zdrowiem Fot: Andrzej Wasilkiewicz/REPORTER

Kazik Staszewski znalazł się w bardzo złym położeniu zdrowotnym. Wokalista podłączony jest do specjalnej aparatury, a fani trwają w uzasadnionym przerażeniu. Wszystkie koncerty grupy Kult są z tej przyczyny odwołane.

Kazik Staszewski z zespołu Kult ma poważne problemy ze zdrowiem. Z uwagi na jego stan, grupa odwołała koncerty zaplanowane na najbliższe dni. Wokalista musi być podpięty pod specjalny inhalator, a jego zdjęcie w sieci zaniepokoiło fanów śmiertelnie.

Kazik Staszewski jest chory

Jak poinformowała grupa Kult - jej lider zmaga się z „nagłą niedyspozycją wokalną” i nie jest w stanie koncertować. Nie wiadomo, co dokładnie dolega artyście. Mimo wszystko, po zdjęciu można wnioskować, że nie jest najlepiej.

Jesteśmy zmuszeni przełożyć jutrzejszy (16 czerwca) koncert Kult Akustik w łódzkim Klubie Wytwórnia, a także zaplanowany na dzień później koncert w CKK Jordanki w Toruniu. Bardzo przepraszamy za zaistniałe niedogodności, jednak w tej sytuacji zdrowie Kazika jest dla nas najważniejsze. Wkrótce poinformujemy o nowych terminach tych wydarzeń. Wszystkie dotychczas zakupione bilety automatycznie zachowają swoją ważność dla nowych dat

– brzmi oficjalne oświadczenie.

Muzycy użyli określenia "Walka trwa", co jeszcze mocniej zaniepokoiło wszystkich fanów grupy. Życzymy Kazikowi jak najszybszego powrotu do zdrowia i do pełnej dyspozycyjności wokalnej! Udanych koncertów w przyszłości.

Fani również nie zawiedli zespołu. W komentarzach czytamy same ciepłe słowa: "Zdrowia, zdrowia, zdrowia”, „Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia”, „Proszę się tam trzymać” – brzmią wszyscy zgodnie.

Czytaj także