18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Smutna wiadomość

Nie żyje amerykański gwiazdor. Miał problemy ze zdrowiem

30.03.2022  12:30
Amerykański muzyk miał 55 lat
Amerykański muzyk miał 55 lat Fot: M.i.c.c.a/Shutterstock

Zmarł znany, amerykański muzyk, autor tekstów oraz producent. Keith Martin od dłuższego czasu narzekał na problemy ze zdrowiem. Jego ciało znaleziono w mieszkaniu na Filipinach.

Keith Martin odszedł w wieku 55 lat. Ciało amerykańskiego artysty znaleziono w Quezon City (Filipiny). Według informacji przekazanych przez Inquirer.net artysta miał atak serca.

Przyczyną śmierci Keitha Martina był zawał serca - poinformował filipiński portal.

Martin od kilku tygodni narzekał na złe samopoczucie. Jak przekazała jego była narzeczona, 55-latek już podczas wesela, zorganizowanego w pierwszej połowie marca, skarżył się na ból brzucha, a także problemy z chodzeniem.

Keith Martin nie żyje

Piosenkarza ostatni raz widziano 20 marca. Kilka dni później jeden z sąsiadów wezwał policję do mieszkania Martina, po tym, jak wyczuł wydobywający się stamtąd bardzo intensywny i nieprzyjemny zapach.

Kevin Martin uwielbiał muzykę R&B i to właśnie, dzięki takim utworom rozwijał swoją karierę. Największą popularność zyskał dzięki piosenkom "Love of My Life", "Because of You", a także "Never Find Someone Like You", który został wykorzystany w filmie "Bad Boys".

Czytaj także