18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielki powrót

Kiedy "Ranczo" wraca na ekrany? Reżyser ujawnił szczegóły

Bartłomiej Ciepielewski
16.08.2021  18:51
"Ranczo" wraca na ekrany?
"Ranczo" wraca na ekrany? Fot: Bartosz KRUPA/East News

Fani "Rancza" z niecierpliwością czekają na wznowienie produkcji kultowego serialu. Ostatnio reżyser ujawnił, czy widzowie mogą liczyć wkrótce na nowe odcinki. Wiadomo również, co stanie się z "Kusym" w przypadku wznowienia nagrań.

"Ranczo" to jedna z najchętniej oglądanych produkcji TVP. Gwiazdorska obsada, zabawne dialogi i niepowtarzalny klimat podbiły serca milionów widzów. Niestety, pięć lat temu podjęto decyzję o zakończeniu serialu.

Reżyser Wojciech Adamczyk w rozmowie z jarzabpost.pl stwierdził, że jeśli produkcja nie zostanie wznowiona do 2022 roku, fani będą musieli pogodzić się z tym, że "Ranczo" nigdy nie zostanie reaktywowane.

Jeżeli w przyszłym roku nie nakręcimy, to już nie nakręcimy nigdy niczego. Dobrze by było wrócić jeszcze raz po latach. Ale też z drugiej strony wszystko ma swój koniec i trzeba się przyzwyczajać - mówi reżyser.

Widzowie czekają również na pełnometrażową produkcję "Ranczo: Zemsta wiedźm". Nadal jednak nie wiadomo, czy TVP sfinansuje tę produkcję. Jeśli plan się uda, to nagrania ruszą w przyszłym roku.

Kto zagra "Kusego"?

Wojciech Adamczyk odniósł się również do obsady serialu. Reżyser przyznaje, że udało się dobrać najlepszą możliwą obsadę. Jak dodał, początkowo Lucy miała zagrać inna aktorka.

Ja byłem przekonany na 100 proc., kto będzie grał Lucy, dopóki nie pojawiła się Ilona Ostrowska. Ale oczywiście nikomu nigdy tego nie powiedziałem, bo takich rzeczy nie wolno. Siłą tego serialu rzeczywiście jest aktorstwo i bardzo się cieszę, że udało się pozyskać tak doborową grupę, która swoje talenty pozostawiła na taśmie, a potem na dyskach twardych - mówił reżyser.

Adamczyk zaznaczył, że "nie ma takiego aktora", który mógłby zastąpić Pawła Królikowskiego. "Kusy" może natomiast pojawić się w serialu dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii.