18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Widzowie tego nie wybaczą

Koronawirus w Tańcu z Gwiazdami. Szokująca decyzja!

Wojciech Kozicki
19.10.2020  21:03
Czy Julia Wieniawa wygra Taniec z Gwiazdami?
Czy Julia Wieniawa wygra Taniec z Gwiazdami? Fot: Piotr Molecki/East News

Finał „Tańca z gwiazdami” przyspieszony? Kolejni uczestnicy mają koronawirusa lub przebywają na kwarantannie. Czy w najbliższy piątek zobaczymy w takim razie ostatni odcinek? Zapadła decyzja, która oburzyła wielu widzów.

„Taniec z gwiazdami” zamienił się w potańcówkę z koronawirusem. Na kwarantannę trafili Bogdan Kalus, Lenka Klimentowa i Jan Kliment. Potwierdzono również, że influencerka Sylwia Lipka jest zakażona COVID-19, więc z programu automatycznie odpadł też Rafał Maserak. Wiadomo już, że to koniec. Polsat został pokonany przez epidemię.

Finał Tańca z Gwiazdami - wygrał koronawirus

W ostatnim odcinku na parkiecie pojawiły się tylko 3 pary. Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino oraz Edyta Zając i Michał Bartkiewicz awansowali za to do kolejnego etapu. Producenci „Tańca z gwiazdami” podjęli jednak kontrowersyjną decyzję – to koniec, czas na finał.

Na profilu programu na Instagramie pojawił się oficjalny komunikat. Ze względu na zdrowie uczestników i pracowników, finał 11. Edycji „Tańca z gwiazdami” zobaczymy już w najbliższy piątek.

W ostatnim czasie sytuacja w programie zmieniała się dynamicznie i była nadzwyczaj gorąca. Nie tylko za sprawą ekscytujących występów czy głosowaniu widzów. Ten bieg wydarzeń oraz zdrowie i bezpieczeństwo naszych uczestników i pracowników, wpłynął na podjęcie przez producenta decyzji o przyspieszeniu emisji finałowego odcinka  - możemy przeczytać na Instagramie TzG.

Fani są zdezorientowani i oburzeni. Zwracają uwagę, że osoby, które trafiły na kwarantannę, zostały nieuczciwie usunięte z programu i ”bez sensu oglądać finał, w którym pary to przypadek, a nie efekt pracy”.

Zagłosuj

Czy chcesz zobaczyć Wieniawę nago?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze