18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowe odcinki to kiepski pomysł?

Kiedy koniec Kiepskich? Terentiew ujawniła

Wojciech Kozicki
13.03.2021  11:35
Świat według Kiepskich i nowe odcinki - kiedy koniec serialu?
Świat według Kiepskich i nowe odcinki - kiedy koniec serialu? Fot: Tomasz Zukowski/East News

Serial „Świat według Kiepskich” będzie kontynuowany, chociaż nie żyją Dariusz Gnatowski (Boczek) i Ryszard Kotys (Marian Paździoch). Nina Terentiew ujawniła do kiedy kręcone będą nowe odcinki.

Decyzja zapadła, amen, powstają nowe odcinki i nowy sezon serialu „Świat według Kiepskich”. Chociaż w dramatycznych okolicznościach zmarł Dariusz Gnatowski (Arnold Boczek), a po długiej walce z chorobą odszedł Ryszard Kotys, produkcja Polsatu będzie kontynuowana. Co więcej, jest już aktor który ma zastąpić Mariana Paździocha w serialu. Do kiedy to będzie trwało? Nina Terentiew ujawniła kiedy skończą się Kiepscy.

Świat według Kiepskich i nowe odcinki - kiedy koniec serialu?

Świat bez „Świata według Kiepskich” byłby jakiś kiepski. Ten moment kiedyś nadejdzie i trzeba będzie pożegnać się z Ferdkiem Kiepskim. Kiedy to nastąpi? Nina Terentiew zdradziła, że zadecyduje o tym Andrzej Grabowski.

„Świat według Kiepskich” się kręci i nadal będzie. Ten serial to wielka tradycja Polsatu i wielka wartość. Czy się to komuś podoba, czy nie. Mamy nowe, bardzo dobre scenariusze. Dołączyli nowi aktorzyGramy dalej. Dopóki jeden z najwybitniejszych polskich aktorów, Andrzej Grabowski, chce grać tę rolę, to warto pisać te scenariusze choćby tylko dla niego – powiedziała Nina Terentiew. (Super Express)

Aktorzy nie ukrywają, że kluczowe są dla nich pieniądze. Renata Pałys, czyli serialowa żona Paździocha, po śmierci aktora powiedziała, że „show must go on”. Marzena Kipiel-Sztuka jest w tak dramatycznej sytuacji finansowej zdrowotnej i finansowej, że zapewne nie ma wyjścia i musi grać w serialu.

Czytaj także