18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

W grobie nie będzie ciała

Kiedy pogrzeb Durczoka? Jest data i miejsce

16.11.2021  20:51
Kiedy odbędzie się pogrzeb Kamila Durczoka? Są nowe informacje
Kiedy odbędzie się pogrzeb Kamila Durczoka? Są nowe informacje Fot: Polska Press/East News

Kamil Durczok nie żyje, pokonała go choroba. Gdzie i kiedy odbędzie się pogrzeb kontrowersyjnego dziennikarza? Media ujawniły CZAS I MIEJSCE ceremonii pogrzebowej Durczoka.

Śmierć Kamila Durczoka wstrząsnęła krajem. Jeszcze nie wyschły łzy, a już ujawniono datę i miejsce pogrzebu byłego prowadzącego „Fakty” w TVN. Informacje o ceremonii pogrzebowej zostały udostępnione w aplikacji Durczokracja, którą stworzył dziennikarz.

Pogrzeb Kamila Durczoka. Data, miejsce i nowe informacje

Jak czytamy na portalu Pomponik, pogrzeb Kamila Durczoka odbędzie się w Kościele Trójcy Przenajświętszej w Katowicach-Kostuchnie. Uroczystość pogrzebowa zaplanowana jest na piątek 19 listopada o godzinie 9.00. Co więcej, Kamil Durczok zostanie pochowany w tym samym miejscu, co jego zmarły w 2016 roku ojciec - Krystian Durczok.

Kamil Durczok zostanie skremowany i pochowany we wspólnym grobie z ojcem – donosi Super Express.

Wszystko wskazuje, że tak jak Krzysztof Krawczyk, Durczok nie zazna spokoju po śmierci. W sprawie jego śmierci głos zabierają kolejne osoby, a Krzysztof Skiba opublikował kontrowersyjny wpis, w którym ujawnił jego mroczną stronę oraz informacje z jego życia prywatnego.