18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ostatnie pożegnanie

Kiedy pogrzeb Piotra Gesslera? Rodzina zdradziła szczegóły

01.09.2021  11:58
Pogrzeb Piotra Gesslera
Pogrzeb Piotra Gesslera Fot: Zenon Zyburtowicz/East News

Piotr Gessler odszedł, pozostawiając swoją rodzinę w wielkiej rozpaczy. Teraz przed bliskimi restauratora najtrudniejszy moment, muszą wziąć udział w ostatnim pożegnaniu. Zdecydowali się na wyjawienie, kiedy odbędzie się pogrzeb.

Piotr Gessler, były mąż Magdy Gessler i ojciec jej jedynej córki - Lary, odszedł dość niespodziewanie. Do tej pory cała rodzina restauratora jest zdruzgotana i nie może się z tą tragedią pogodzić. Niestety, teraz przed nimi szczególnie trudne momenty pogrzebu. 

O tym, że 63-letni restaurator zmarł, poinformowała wszystkim za pośrednictwem Instagrama jego córka. Lara Gessler bardzo kochała ojca, który wychowywał ją już po rozstaniu z Magdą Gessler. Nic dziwnego, że dziewczyna nie potrafi pogodzić się z tą tragedią.

Kiedy pogrzeb Piotra Gesslera?

Jak się okazuje, przyczyną śmierci Piotra Gesslera były powikłania pooperacyjne, z którymi jego organizm sobie nie poradził. Mężczyzna odszedł przedwcześnie, nie będzie mógł patrzeć na wychowanie swojej wnuczki Neny. 

Ponieważ wiele osób darzyło Piotra Gesslera sympatią, z pewnością na jego pogrzebie zgromadzą się tłumy. Z tej przyczyny rodzina, odpowiednio wcześniej, poinformowała ludzi o szczegółach smutnej uroczystości.

Znajomi i przyjaciele. Brutalnie dochodzi do nas, że Piotra nie ma już wśród nas. Dzisiaj odbyła się kremacja, a w piątek 3 września o godzinie 13:00 odbędzie się pogrzeb na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie. Wejście od kościoła św. Wincentego (drewnianego). Spotykamy się obok kościoła, po czym nastąpi odprowadzenie urny do rodzinnego grobu

- czytamy. 

Mamy nadzieję, że rodzina pozbiera się po tej tragedii, odpowiednio wspierając siebie nawzajem. 

Czytaj także