18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Poruszajacy apel do Polaków

Pogrzeb Tomasza Knapika. Syn ma prośbę do fanów ojca

Wojciech Kozicki
09.09.2021  08:41
Pogrzeb Tomasza Knapika. Jego syn ma prośbę do fanów ojca
Pogrzeb Tomasza Knapika. Jego syn ma prośbę do fanów ojca Fot: PIOTR ZAJAC/REPORTER/East News

6 września odeszła legenda. Zamilkł głos, który wychował wiele pokoleń. Zmarł Tomasz Kanapik. Wiadomo już kiedy odbędzie się pogrzeb Tomasza Knapika, a jego syn ma do fanów lektora poruszającą prośbę.

Tomasz Knapik zmarł 6 września rano. O śmierci legendarnego lektora powiadomił w mediach społecznościowych jego syn Maciej Knapik, ujawniając, że Mistrz od miesięcy zmagał się z kryzysem zdrowotnym. Wkrótce odbędzie się pogrzeb, a potomek lektora ma prośbę do jego wielbicieli, którzy chcą zjawić się na ostatnim pożegnaniu.

Pogrzeb Tomasza Knapika. Co zamiast kwiatów?

Jak podał Maciej Knapik, pogrzeb Tomasza Knapika odbędzie się w poniedziałek 13 września o godzinie 13.00 w Domu Pogrzebowym na Wojskowych Powązkach. Później, o 14.30 lektor zostanie odprowadzony do grobu rodzinnego na Starych Powązkach, sprzed bramy IV.

Jeśli przyjdziecie, proszę rozważcie by zamiast kwiatów - wpłacić datek na uratowanych ostatnio nieszczęśników. Jeśli nie możecie być z nami, też warto im pomóc – zaapelował Maciej Knapik, załączając link do internetowej zbiórki.

Przy okazji syn Tomasza Knapika podziękował za ogromne wsparcie, które zewsząd otrzymuje rodzina zmarłego.

Pogrzeb i pożegnanie Tomasza Knapika. Syn nie chce kwiatów
Pogrzeb i pożegnanie Tomasza Knapika. Syn nie chce kwiatów Fot: Instagram