18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kręcą dalej

"Kiepscy" powracają. Twórcy spełnili życzenie zmarłych gwiazd

Bartłomiej Ciepielewski
22.04.2021  16:36
"Świat według Kiepskich" będzie kontynuowany
"Świat według Kiepskich" będzie kontynuowany Fot: Natalia DOBRYSZYCKA/East News

Ostatnie miesiące były niezwykle trudne dla fanów i producentów "Świata według Kiepskich". Śmierć dwóch kluczowych aktorów postawiła serial pod znakiem zapytania. Całe szczęście ekipa powróciła na plan, lecz jak informują, "czuć ich nieobecność".

Niespodziewana śmierć Dariusza Gnatowskiego i Ryszarda Kotysa drastycznie wpłynęła na plany twórców "Świata według Kiepskich". Rozważano nawet zakończenie produkcji, lecz po licznych konsultacjach i zmodyfikowaniu scenariusza, nagrania do serialu wracają.

Powstaje nowy sezon "Świata według Kiepskich"

Radości z powodu tej decyzji nie kryje Marzena Kipiel-Sztuka, która od dłuższego czasu zmaga się z ciężką chorobą oraz kłopotami finansowymi z powodu pandemii. Aktorka w rozmowie z fakt.pl opowiedziała o atmosferze panującej na planie po śmierci Dariusza Gnatowskiego i Ryszarda Kotysa.

Było czuć ich nieobecność. Niestety taka kolej rzeczy, że ludzie umierają i trzeba sobie jakoś radzić i iść do przodu z podniesioną głową. Świat się kręci dalej bez Boczka czy Paździocha i produkcja staje na głowie, by odcinki bez nich były dalej ciekawe - przyznała Kipiel-Sztuka w rozmowie z "Faktem".

Marzena Kipiel-Sztuka wyraziła nadzieję, że fani docenią starania twórców i z chęcią obejrzą nowe odcinki serialu.

Aktorka dodała również, że producenci, kontynuując serial, wypełniają życzenie zmarłych aktorów, którzy nie chcieli, by nagrania były przerywane.

Oni chcieli, aby serial był kontynuowany i by się nie załamywać. Dajemy z siebie wszystko, co możemy. Na pewno nikt nie zapełni po nich pustki, ale trzeba dać szansę nowym bohaterom i wątkom - przekazała celebrytka.

Serial bez "Boczka" i "Paździocha" zdoła przyciągnąć widzów? Już wkrótce przekonamy się o tym.

Czytaj także