18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niełatwe Boże Narodzenie

Kiepskie święta Kipiel-Sztuki? Ma problemy

20.12.2021  19:52
Kiepskie święta Kipiel-Sztuki? Ujawniła, że ma PROBLEMY
Kiepskie święta Kipiel-Sztuki? Ujawniła, że ma PROBLEMY Fot: Bogdan Hrywniak/East News

Marzena Kipiel-Sztuka jako Halina Kiepska w serialu „Świat według Kiepskich” sprawia, że Polacy płaczą ze śmiechu. Jej życie obfituje jednak we łzy, które nie mają nic wspólnego z uśmiechem. Naznaczona tragediami aktorka przygotowuje się na trudne Boże Narodzenie.

Marzena Kipiel-Sztuka straciła miłość i przeżyła śmierć na planie „Świata według Kiepskich”, straciła kolegów z serialu, przeżyła finansowy dramat. To jednak nie koniec problemów tej znakomitej aktorki. Na łamach „Twojego Imperium” wyznała, że nadchodzące święta będą dla niej dość trudne z powodów finansowych.

Święta Kipiel-Sztuki będą kiepskie? Krucho z forsą

Marzena Kipiel-Sztuka opowiedziała, że wigilię spędzi u przyjaciółki, która organizuje kolacją dla bardzo licznej rodziny i nie zrobi jej problemu przyjęcie dodatkowego gościa. Przypomnijmy, że rok temu aktorka z powodu lockdownu i finansowego kryzysu, spędziła święta samotnie, a towarzyszył jej jedynie pies Gienek.

Problemem są znów dla niej pieniądze, a raczej ich brak. Z powodu inflacji może sobie pozwolić jedynie na skromne podarki. Nie ukrywa, że musi oszczędzać środki finansowe.

Wszystko podrożało. To, co niedawno było zwykłym towarem, dziś staje się dobrem luksusowym. Zaciskam pasa coraz mocniej i nie ukrywam, że moja stopa życiowa znacznie się obniżyła. Na szczęście jestem zdrowa, nie muszę wydawać pieniędzy na leki, a moja lodówka nigdy nie trzeszczała w szwach – ubolewa aktorka. (Twoje Imperium)

Dbając o swoje zdrowie, z którym od dawna ma problemy, aktorka się zaszczepiła.

Na początku grudnia przyjęłam pierwszą dawkę szczepionki. Wcześniej nie mogłam się zaszczepić ze względu na chroniczne zapalenie oskrzeli. Wiem, że to jeszcze nie daje mi dostatecznej odporności, ale jestem dobrej myśli - powiedziała Kipiel-Sztuka.

Czytaj także