18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ma chłopaka gwiazdora

Kozidrak zakochana! Ujawnili kto zdobył jej serce!

28.01.2022  17:36
Kim jest nowy partner Beaty Kozidrak? Pudelek ujawnia
Kim jest nowy partner Beaty Kozidrak? Pudelek ujawnia Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Beata Kozidrak podnosi się po aferze z prowadzeniem samochodu po alkoholu. Dostaje nowe zlecenia, a do tego ma nową miłość. Kim jest obecny partner wokalistki Bajmu? Pudelek ujawnia tożsamość tajemniczego absztyfikanta.

Beata Kozidrak podnosi się po rozwodzie z Andrzejem Pietrasem, z którym przeżyła 36 lat. Znowu jest zakochana! Od jakiegoś czasu mówiło się, że KTOŚ pojawił się w jej życiu. JEGO tożsamość pozostawała jednak tajemnicą…aż do teraz! Pudelek ujawnia, że wokalistka Bajmu poszła do teatru z 45-letnim ukochanym. Okazuje się, że to 45-letni aktor, który występował w kilku mniej znanych serialach.

Nowy chłopak Beaty Kozidrak. Kim jest Jakub Łuczak?

 Jak pisze „Życie na gorąco”, nowy amant u boku Beaty Kozidrak jest od niej o 17 lat młodszy. Czym zaimponował tak dojrzałej kobiecie? Podobno ujął pieśniarkę fantazją. Wiadomo również kim on dokładnie jest!

Przeprowadziliśmy małe śledztwo, z którego wynika, że nowy chłopak Beaty Kozidrak to Jakub Łuczak, niespełna 45-letni mężczyzna z duszą artysty, która tak ujęła gwiazdę. To z nim przyszła dwa tygodnie temu do jednego z warszawskich teatrów, gdzie raczyli się szampanem – pisze Pudelek.

Mężczyzna widziany u boku Kozidrak zagrał małe role m.in. w "Gliniarzach" i "Barwach szczęścia", a także wystąpił w programie "Body fixers" stacji Polsat Cafe Do tego jest technikiem elektroradiologiem w jednej z największych klinik, gdzie pracuje w stomatologii.

Czy ten związek przetrwa próbę czasu? Czy będzie z tego ślub lub coś więcej? Życzymy szczęścia!

Jakub Łuczak zdobył serce Beaty Kozidrak?
Jakub Łuczak zdobył serce Beaty Kozidrak? Fot: Instagram

logo Tu się dzieje