18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

koszmar

Kinga Duda przeżywa dramat. Ojciec zgotował jej PIEKŁO

08.10.2020  07:24
Kinga Duda i życiowe piekło. Winny jest ojciec
Kinga Duda i życiowe piekło. Winny jest ojciec Fot: Jakub Kamiński/East News

Życie córki prezydenta, to nie bajka - TO KOSZMAR. Kinga Duda jest pod stałą obserwacją. Andrzej Duda całkowicie pozbawił 24-latkę prywatności!

Młodziutka córka prezydenta przeżywa prawdziwy, życiowy koszmar. Gdy jej ojciec objął prezydenturę w Polsce, miała zaledwie 19 lat i powolutku wchodziła w dorosłość. Już pierwszy dzień pierwszej kadencji Andrzeja Dudy okazał się dla jego latorośli prawdziwą udręką.

Teraz jest jeszcze gorzej. Andrzej Duda ponownie został wybrany głową państwa, a Kinga Duda budzi żywe zainteresowanie społeczeństwa i mediów. Dziewczyna dla ojca zrezygnowała z bezpiecznego i beztroskiego życia w Londynie. 24-latka została w Polsce i podjęła dwie prace. Pierwsza to funkcja doradcy społecznego prezydenta, druga - praca w warszawskiej kancelarii prawnej.

Kinga Duda pod stałą kontrolą

O czym marzą młodzi ludzie? Marzenia są różne, ale osoby w wieku Kingi Dudy szczególnie cenią sobie wolność i moc samodzielnego decydowania o sobie. Kochają spotkania ze znajomymi, nawiązywanie nowych relacji, imprezy i wyjścia z domu, a także romanse... To wszystko omija córkę prezydenta. Kinga Duda bez przerwy jest obserwowana, a jej kontakty społeczne sprawdzane. O koszmarnym życiu młodziutkiej córki prezydenta opowiada "Faktowi" Jerzy Dziewulski, były szef ochrony Aleksandra Kwaśniewskiego.

Jeśli w otoczeniu Kingi pojawi się np. ktoś nowy, do tego młody i przystojny, SOP, a także kontrwywiad muszą wziąć go „na tapetę” i sprawdzić. To jest męczące dla wszystkich - mówi mężczyzna.

Kinga Duda z ochroną. SOP odgania od niej ludzi

Córka Prezydenta nie rozstaje się z ochroniarzami SOP. Czy tego chce? Jerzy Dziewulski śmie wątpić - wszak dziewczyna pozbawiana jest prywatności i wolności! - Taka ochrona to nic przyjemnego, szczególnie dla osoby w wieku Kingi. [...] Kinga Duda to młoda dziewczyna, każdy w tym wieku lubi poimprezować, poznać kogoś, zabawić się - tłumaczy.

A ochroniarze wcale nie muszą być przyjemni. Może okazać się, że swoim zachowaniem i wieczną obserwacją odstraszą potencjalnych nowych znajomych dziewczyny, a nawet zniszczą kiełkującą miłość! 

Zobacz także
Przeczytaj więcej
Komentarze