18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Spłonie rumieńcem?

Kinga Duda głęboko zawstydzona przez Dawida Podsiadło

09.08.2020  14:08
Kinga Duda głęboko zawstydzona przez Dawida Podsiadło
Kinga Duda głęboko zawstydzona przez Dawida Podsiadło Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Kinga Duda w czasie wyborów prezydenckich apelowała do ludzi, by wzajemnie się szanowali. Ostatnie wydarzenia w Polsce pokazały, że jej słowa nic nie dały. Podczas koncertu Męskiego Grania 2020 - nawiązał do tego Dawid Podsiadło.

Kinga Duda podczas swojej przemowy, którą miała wesprzeć ojca w czasie wyborów prezydenckich, odwołała się do wartości tolerancji. Niestety, ostatnie wydarzenia w Polsce pokazały, że niechęć do środowisk LGBT+ tylko rośnie.

Pierwszy kij w mrowisko wbił właśnie Andrzej Duda - nazywając LGBT+ jedynie ideologią. Ludzie, którzy identyfikują się z tą grupą lub chcą ją wesprzeć - szybko wyszli na ulicę, za co zostali brutalnie rozproszeni przez policję. Tym wydarzeniem żyje aktualnie cały kraj.

Kinga Duda głęboko zawstydzona przez Dawida Podsiadło

Kinga Duda najwyraźniej nie wpłynęła na swojego tatę, podniosłymi słowami, które wygłosiła na wiecu. Zauważył to Dawid Podsiadło, który w czasie koncertu Męskie Granie 2020, wplótł w tekst swojej piosenki wymowne, kpiące słowa:

Kinga, taki ładny apel miałaś. Taki ładny...

- wyśpiewał muzyk.

Jesteśmy przekonani, że jako ulubieniec młodych osób w Polsce, Dawid Podsiadło tym samym głęboko zawstydził Kingę Dudę. Dziewczyna ma zamiar ponownie zamieszać w kraju w najbliższym czasie - myślicie, że wiele osób będzie miało do niej podobne pretensje?

logo Tu się dzieje