18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będzie impreza?!

Kinga Duda jednak weźmie ślub? Zaskakujący zwrot akcji

14.06.2021  11:08
Kinga Duda weźmie ślub w czerwcu?
Kinga Duda weźmie ślub w czerwcu? Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Jeszcze kilka dni temu mówiło się o tym, że Kinga Duda odwołała ślub i zakończyła kilkuletni związek ze swoim chłopakiem. Jednak według najnowszych informacji uroczystość odbędzie się i to już w czerwcu. Czyżby córka prezydenta znalazła nową miłość?

Kinga Duda od lat pozostaje w cieniu swojego ojca. Młoda prawniczka nie przepada za rozgłosem, unika wywiadów oraz nie opowiada o sprawach prywatnych. Jednak ostatnio spore zainteresowanie mediów wzbudził jej związek z synem dyrektorki krakowskiego szpitala.

Kinga Duda bierze ślub?

Plotki na temat ślubu córki Andrzeja Dudy pojawiały się już wiosną. Pierwszy o tej sprawie wspomniał tygodnik "Dobry tydzień" informując o naciskach w tej sprawie ze strony rodziców.

Niedawno media obiegła wiadomość o tym, że to już koniec wielkiej miłości, a ślub Kingi Dudy został odwołany. Jednak zupełnie inną informację podali dziennikarze "Gazety Wyborczej", sugerując, że para się pogodziła, a uroczystość odbędzie się w czerwcu tego roku.

W branży weselnej też się o tym mówi, choć nie wiem, czy są to tylko pogłoski, czy prawda. Ci, którzy są tego pewni, wieszczą, że po tym wydarzeniu limit gości weselnych może się obniżyć - poinformowała właścicielka Magic Day Wedding w rozmowie z dziennikarzem "GW" Robertem Robaszewskim.

Najnowsze doniesienia dotyczące ślubu Kingi Dudy dotarły do prezydenta, który postanowił odnieść się do tej sprawy na Twitterze. Jak przyznaje, o żadnym ślubie nie ma zielonego pojęcia.

Kinga wczoraj się mnie pyta, czy wiem z kim ma być ten ślub, o którym piszą. A ja z pretensjami do Niej, że zaproszenia nie dostałem, na ten ślub, o którym piszą. Cyrk... - napisał prezydent.

Niestety to chyba koniec nadziei na powrót wielkiej miłości. Na ślub Kingi Dudy trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

Czytaj także