18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nieładnie!

Paskudny nałóg Kingi Dudy. Prawda wyszła na jaw, rodzice będą wściekli?

10.01.2020  21:38
Kinga Duda ma paskudny nałóg
Kinga Duda ma paskudny nałóg Fot: ŁUKASZ GAGULSKI/AGENCJA SE/East News

Kinga Duda stroni od blasku fleszy i pierwszych stron gazet. Prezydencka córka trzyma się na uboczu i stara nie wzbudzać kontrowersji. Nie zawsze jej się to jednak udaje. Na jaw wyszedł właśnie paskudny nałóg młodej kobiety.

Kinga Duda doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jako córka prezydenta wciąż pozostaje na narodowym świeczniku. Kobieta stara się unikać reporterów i skandali, ale czujni dziennikarze zawsze znajdą jakiś element zaczepienia. 

Kinga Duda ma paskudny nałóg

Ostatnio było o niej wyjątkowo cicho, więc nic dziwnego, że w końcu mediami wstrząsnęła nieprzyjemna wiadomość - Kinga Duda jest uzależniona od palenia! Na nieposzlakowanym wizerunku prezydenckiej córki pojawiła się właśnie wyraźna, bolesna rysa.

Z papierosem przyłapali ją dziennikarze Pudelka. Kilka zdjęć wystarczyło, by sieć ogarnęła burza. Córka prezydenta dopiero co wkroczyła w prawdziwie dorosłe życie, a już zalicza pierwszą wpadkę. Po tym, jak skończyła prawo na Uniwersytecie Jagielloński - rozpoczęła pracę. Jak wyliczyli internauci, może liczyć nawet na 7 tys. złotych miesięcznie. 

Nikt nie jest idealny - prawniczy tryb życia może być naprawdę stresujący, a każdy palacz wie, że "puszczanie dymka" pomaga złagodzić uczucie zdenerwowania. Dodatkowo, Kinga Duda popala z modnego urządzenia, które służy do podgrzewania tytoniu.

Czego by nie mówić - jak zawsze prestiżowo!